Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

"airBaltic" paziņo par piecu jaunu tiešo lidojumu atklāšanu no Viļņas

19.12.2009

Latvijas nacionālā lidsabiedrība AS "Air Baltic Corporation" ("airBaltic") šodien sāk tiešos lidojumus pirmajā no pieciem jaunajiem maršrutiem no Viļņas lidostas.


Foto: atputasbazes.lv

Latvijas nacionālā lidsabiedrība AS "Air Baltic Corporation" ("airBaltic") šodien sāk tiešos lidojumus pirmajā no pieciem jaunajiem maršrutiem no Viļņas lidostas.

Šodien tiks veikts pirmais reiss no Viļņas uz Francijas galvaspilsētu Parīzi, rīt, 19.decembrī, - uz Vācijas pilsētu Minheni, pirmdien, 21.decembrī, - uz Vācijas galvaspilsētu Berlīni. Savukārt 2010.gada 4.janvārī un 11.janvārī "airBaltic" plāno sākt tiešos lidojumus uz Nīderlandes galvaspilsētu Amsterdamu un Itālijas galvaspilsētu Romu.

"airBaltic" komercdirektors Tero Taskila informē, ka "Viļņas lidosta kļuvusi pievilcīgāka aviokompānijām".

"airBaltic" mērķis ir nodrošināt regulāru gaisa satiksmi no Viļņas uz lielākajām Eiropas pilsētām par pieejamām cenām.

"No 2010.gada janvāra mēs nodrošināsim lidojumus no Lietuvas galvaspilsētas jau uz septiņiem galamērķiem. Balstoties uz jauno maršrutu sekmēm, "airBaltic" izvērtēs papildus galamērķu atklāšanu," sacīja Taskila.

Tiešos lidojumus uz Parīzi "airBaltic" veiks trīs reizes nedēļā - otrdienās, piektdienās un svētdienās. Lidojuma ilgums būs 2 stundas un 45 minūtes.

Uz Berlīni lidojumi tiks veikti pirmdienās, ceturtdienās un sestdienās. Lidojuma ilgums būs 1 stunda un 35 minūtes. Savukārt uz Minheni "airBaltic" veiks tiešos lidojumus četras reizes nedēļā - otrdienās, trešdienās, sestdienās un svētdienās. Lidojuma ilgums būs 2 stundas un 5 minūtes.

Tiešos lidojumus uz Amsterdamu "airBaltic" veiks sešas reizes nedēļā - pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un svētdienās. Lidojuma ilgums būs 2 stundas un 30 minūtes. Uz Romu "airBaltic" nodrošinās tiešos lidojumus trīs reizes nedēļā - pirmdienās, ceturtdienās un sestdienās. Lidojuma ilgums būs 2 stundas un 50 minūtes.

Visi lidojumi tiks veikti ar "Boeing 737" lidmašīnu.

Komentārs par rakstu: "airBaltic" paziņo par piecu jaunu tiešo lidojumu atklāšanu no Viļņas

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!