Ceturtdiena, 7. Decembris, 2023
Dzirkstīte, Anta, Antonija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sestais Latvijas Tūrisma forums

04.12.2009

Tūrisma attīstības valsts aģentūra un Ekonomikas ministrija aicina apmeklēt 6. Latvijas Tūrisma forumu šā gada 16. decembrī Reval Hotel Latvija zālē Omega, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Tūrisma attīstības valsts aģentūra un Ekonomikas ministrija aicina apmeklēt 6. Latvijas Tūrisma forumu šā gada 16. decembrī Reval Hotel Latvija zālē Omega, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

 
Latvijas Tūrisma forums ir ikgadējs pasākums, kura laikā tiek izvērtēti aizejošā gada nozīmīgākie tūrisma notikumi un nosprausti mērķi nākošajam gadam. Forumā plānotas valsts sektora, kā arī nevalstisko organizāciju - tūrisma asociāciju un komersantu pārstāvju prezentācijas un diskusijas par aktuālām tēmām Latvijas tūrismā. Šogad foruma uzdevums ir palīdzēt atbildēt uz jautājumu, kā minimizēt krīzes negatīvo ietekmi un panākt turpmāko tūrisma pakalpojumu eksporta pieaugumu.
 
 
Dalībnieku reģistrācija un neformālas sarunas pie kafijas pauzes jau no plkst. 12:00, Tūrisma Foruma oficiālais sākums plkst. 13:00.
 
Foruma noslēgumā norisināsies profesionālās aptaujas “Gada cilvēks tūrismā 2009” uzvarētāju svinīgā apbalvošanas ceremonija, kas tiek organizēta sadarbībā ar SIA „Eiropas reģionālais tūrisma institūts”.
 
 
Pēc svinīgās daļas dalībnieki aicināti pulcēties Reval Hotel Latvija klubā „Amber Night” ar iespēju turpināt neformālas sarunas. 
 
 
Informējam Jūs, ka Foruma apmeklētājiem ir lieliska iespēja izmantot īpašas cenas nakšņošanai vairākās Rīgas viesnīcās (sākot ar 15 LVL), kā arī izdevīgus piedāvājumus atsevišķos Rīgas restorānos.

Komentārs par rakstu: Sestais Latvijas Tūrisma forums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!