Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Maijā Dailes teātris viesosies Cēsīs, Ventspilī un Madonā

29.04.2011

Maijā Dailes teātris izrādi „Vīrieši uz nervu sabrukuma robežas” rādīs Cēsīs, Blaumaņa joku lugu ar dziedāšanu „Zagļi” spēlēs Ventspilī, bet komitraģēdiju „Ne tāds kā visi citi” – Madonā.

6. maijā plkst. 19.00 Cēsīs a/s „CATA” zālē būs iespēja redzēt Mikas Milliaho sievišķīgu traci 1 daļā „Vīrieši uz nervu sabrukuma robežas”. Iespējams, ka šī ir komēdija, bet varbūt arī nē. Viena istaba un trīs bezpalīdzīgi, taču cerību nezaudējoši vīrieši, kuri apmaldījušies katrs savā dzīvē. Savstarpējos kašķos un attiecību noskaidrošanā viņi cenšas atrast izeju no šī labirinta. Gundara Caukas iestudētajā izrādē spēlēs Andris Bērziņš, Pēteris Liepiņš un Juris Frinbergs. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasē Cēsīs, Pils laukumā 9. Pensionāriem un studentiem biļetes ar 30% atlaidi.

 

13. maijā plkst. 19.00 Rūdolfa Blaumaņa joku lugu ar dziedāšanu „Zagļi” Dailes teātris rādīs Ventspils teātra namā „Jūras vārti”. „Rīgas publika tak daudz ko redzējuse, un tomēr tā vietām rēcin rēca,” – Rūdolfs Blaumanis raksta vēstulē pēc lugas pirmizrādes 1890. gadā. Pirmā Blaumaņa sarakstītā luga atrod lielu patikšanu pie skatītājiem. „Zagļu” personāžiem iet tiešām raibi, īsto un iedomāto zagļu tvarstīšana noved pie jautriem sarežģījumiem un veselas pārpratumu virknes. Kviešu zagļi pārvēršas par siržu zagļiem, un brīžiem liekas, ka pats saimnieks kļuvis ārprātīgs. Un kur tad vēl precību lietas – priekš precēšanās vīrietis nekad nav par vecu! Iestudējumu veidojis Kārlis Auškāps, izrādē spēlēs Juris Kalniņš, Ērika Eglija, Ligita Skujiņa, Gints Grāvelis, Mārtiņš Počs, Artis Robežnieks, Kristīne Nevarauska un Jānis Paukštello. Biļetes var iegādāties teātra nama „Jūras vārti” un „Biļešu Servisa” kasēs.

 

14. maijā plkst. 19.00 Madonas pilsētas kultūras namā aktieri Andris Bērziņš, Ligita Skujiņa, Esmeralda Ermale un Lidija Pupure piedāvās Alekseja Slapovska komitraģēdiju 1 daļā „Ne tāds kā visi citi”, Anitas Sproģes iestudētajā izrādē solot skatītājiem labu humoru, bagātīgu izdomu un gudru izklaidi. Biļetes var nopirkt kultūras nama un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

Dailes teātri jubilejas sezonā atbalsta „BTA” apdrošināšanas akciju sabiedrība.


Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja

Jāņa Deinata foto

Komentārs par rakstu: Maijā Dailes teātris viesosies Cēsīs, Ventspilī un Madonā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!