Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tiek veidota interaktīvā karte Latvijas iepazīšanai !

28.04.2011

Uzņēmums "Ingman Saldējums" kopā ar pašvaldībām ir uzsācis unikālu sociālu projektu "Latvijas Leģendu Mājas karte", kura ietvaros tiks apzinātas pazīstamas un arī līdz šim nepubliskotas diženas vietas dažādos Latvijas novados, lai tādā veidā ļautu iepazīt Latviju kā valsti ar skaistām leģendām un veicinātu iedzīvotāju interesi to apceļot.

Šīs interaktīvās kartes tapšanā ir aicināts piedalīties ikviens iedzīvotājs, ievietojot informāciju speciāli izveidotā mājas lapā http://www.latvijaslegendas.lv/. Vienlaikus šajā portālā ikviens varēs iegūt sev noderīgu informāciju par jaunām, līdz šim vēl neapmeklētām tūrisma vietām dažādos Latvijas reģionos un dalīties ar citiem iespaidos, kā arī nobalsot par sev tīkamākajām.
Latvijā ir tik daudz skaistu vietu, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un ar projekta starpniecību citiem pastāstīt par sava novada skaistākajām, interesantākajām un diženākajām vietām.

 


Iespējams, kādam blakus mājai atrodas kāds pakalns, kur notikušas Latvijas vēsturē nozīmīgas kaujas, parks, kur bieži pastaigājās kāds mums pazīstams rakstnieks, pilis, muižas, alas vai vienkārši skaistas dabas ainavas. Nav svarīgi, vai tās ir jau labi pazīstamas un tūristu apmeklētas vietas vai arī līdz šim nepazīstamas. Būtiskākais ar savu stāstu ir radīt teiksmas par šīm vietām un veidot Latviju par leģendu zemi, ar kuru mēs pašu lepojamies.
Projekts "Latvijas Leģendu Mājas karte" veidots tā, lai ikviens var iesaistīties tajā, gan apskatot jau ievietotās leģendas http://www.latvijaslegendas.lv/, gan arī pats tās pievienojot līdz 31. maijam. Pēc tam tiks publicēta karte ar interesantākajām vietām. Tāpēc aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot iespējas popularizēt savu novadu.

 


"Latvijas Leģendu Mājas karte" top pateicoties īsta krējuma saldējumu sērijas Latvijas Leģendas saldējumiem "Mājas" ar dzērveņu - rupjmaizes kārtojuma, ābolkūkas – kanēļa un konfektes "Gotiņa" garšām, kuru receptūrā ņemtas vērā latviešu iecienītās garšas un tradīcijas.
Projektā iesaistījušās jau daudzas Latvijas pašvaldības, tajā skaitā Jelgavas, Liepājas, Daugavpils, Valmieras pilsētas, Balvu novada, Balvu novada, Rojas novada, Alojas novada, Rūjienas novada, Viesītes novada, Līgatnes novada un citas pašvaldības.

Komentārs par rakstu: Tiek veidota interaktīvā karte Latvijas iepazīšanai !

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!