Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Siguldā tūrisma sezonu atklās ar laivu karnevālu un īpaši izdevīgiem tūrisma piedāvājumiem

26.04.2011

Ar spilgtākajiem jaunumiem, laivu karnevālu, radio 101 studiju un tikai 1. maijā sarūpētiem piedāvājumiem no Siguldas novada tūrisma uzņēmējiem, Siguldā tiks atzīmēta tūrisma sezonas atklāšana. Starts tiks dots „Rāmkalnu” organizētajā „Laivu karnevālā”, pēc tam pasākuma galvenā norises vieta būs pie Kultūras – mākslas telpas „Siguldas Tornis”.

1. maija pasākuma apmeklētājiem būs iespēja izmantot īpaši sagatavotu objektu karti, lai paviesotos jau zināmos un populāros tūrisma objektos, kā arī atklātu šīs tūrisma sezonas jaunumus! Kartē plānots iekļaut arī kultūras punktus un stāstīt apmeklētājiem par pasākumiem, kādus šovasar piedāvā Siguldas pilsdrupu estrāde un koncertzāle „Baltais flīģelis”. Pasākuma noslēgumā ikviens, kurš apciemos visus objektus, varēs pretendēt uz kādu vērtīgu sveicienu no Siguldas novada.

 

Tieši 1. maijā gan siguldiešiem, gan novada viesiem būs iespēja pirmoreiz vērot pasaules slaveno Aerodium šovu, kas pēc izrādēm Turīnas olimpiskajās spēlēs un Latvijas paviljonā Expo 2011 Šanhajā nu uzlidos Siguldas debesīs.

Vēl viens no šī gada lielajiem tūrisma jomas jaunumiem ir Elmāra Gaigalnieka smilšu valstības atvēršana. Gan novada iedzīvotāji, gan viesi būs aicināti apmeklēt mākslinieka izstāžu zāli pie Siguldas Jaunās pils, kurā būs iespēja apskatīt smilšu gleznas un telpiskus mākslas darbus. Iepriekš piesakot, interesentu grupas varēs rezervēt smilšu izrādi, kuras laikā pats mākslinieks ar vētras, zemestrīces un citu stihiju palīdzību smiltīs radīs pasaules tapšanas ainas un dabas parādības.

 

Interesentiem būs iespēja apskatīt ledus pagrabu dzelzceļa stacijas teritorijā un iepazīties ar viena numura viesnīcas plānojumu. Ikviens, kurš vēlēsies, jau šobrīd varēs izmantot unikālo iespēju un būt viens no pirmajiem, kurš ekskluzīvi rezervējot numuriņu, varēs apmesties šajā viesnīcā, kad tā būs pabeigta.

Tiem, kuri vēlas izbaudīt pavasara iestāšanos, būs iespēja to apvienot ar īpašajiem 1.maija cenu piedāvājumiem, kādus apmeklētājiem ir sarūpējuši Siguldas novada tūrisma uzņēmēji – Aerodium piedāvās 50% atlaidi lidojumiem, piedzīvojumu parks „Mežakaķis” piedāvās iespēju diviem cilvēkiem ekstrēmajā trasē doties par viena apmeklētāja cenu, varēs izbaudīt īpašo Elektromobīļu tūri, vēsturiskas aktivitātes Turaidas muzejrezervātā, kā arī daudz citu aizraujošu aktivitāšu radio 101 dīdžeju pavadījumā!

 

 

Arī Turaidas muzejrezervāts sadarbībā ar Vidzemes tūrisma asociāciju vasaras tūrisma sezonu atklās 1. maijā no 13.00 līdz 16.00 ar pasākumu „Pieskaries Vidzemei!”, pulcējot Turaidas pilī aktīvākos Vidzemes tūrisma asociācijas biedrus, kuri iepazīstinās apmeklētājus ar savu šīs vasaras piedāvājumu un jaunumiem. Par pasākuma „Pieskaries Vidzemei!” tēmu izvirzīta – spēle. Turaidas pils pagalmā būs izvietoti pasākuma dalībnieku un Vidzemes amatnieku stendi, kur tiks izspēlēts un reklamēts šīs sezonas piedāvājums, kā arī notiks amatnieku tirdziņš. Pasākuma laikā katrs dalībnieks savas aktualitātes izrādīs atraktīvā, apmeklētājiem saistošā 15 minūšu garā priekšnesumā – spēlē. Būs gan sporta spēles, gan teātra spēles, loterijas, degustācijas spēles un daudzas citas saistošas izklaides. Pasākumā savu dalību pieteicis Gulbenes bānītis, Krimuldas muiža, Naukšēnu Cilvēkmuzejs un citi tikpat saistoši kultūrtūrisma objekti Vidzemē.

 

Papildus tūrisma objektu piedāvājumam, Turaidas muzejrezervātā pasākuma laikā piedalīsies galda spēļu klubs ”Ludo”, kas piedāvās izspēlēt dažāda veida spēles un Siguldas improvizācijas teātra dalībnieki, kuri starp priekšnesumiem izspēlēs etīdes par senajām teikām un leģendām, kas saistītas ar notikumiem Siguldas novadā. Turaidas vēsturiskā centra vēsturi šajā dienā varēs iepazīt arī, piedaloties īpašā orientēšanās spēlē „Tūkstošgades stāsts”.

www.sigulda.lv

Komentārs par rakstu: Siguldā tūrisma sezonu atklās ar laivu karnevālu un īpaši izdevīgiem tūrisma piedāvājumiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!