Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Turaidā vasaras sezonu atklās ar pasākumu „Pieskaries Vidzemei!”

22.04.2011

Turaidas muzejrezervāts sadarbībā ar Vidzemes tūrisma asociāciju vasaras tūrisma sezonu atklās 1. maijā no 13.00 līdz 16.00 ar pasākumu „Pieskaries Vidzemei!”, pulcējot Turaidas pilī aktīvākos Vidzemes tūrisma asociācijas biedrus, kuri iepazīstinās apmeklētājus ar savu šīs vasaras piedāvājumu un jaunumiem.

Par pasākuma „Pieskaries Vidzemei!” tēmu izvirzīta – spēle. Turaidas pils pagalmā būs izvietoti pasākuma dalībnieku un Vidzemes amatnieku stendi, kur tiks izspēlēts un reklamēts šīs sezonas piedāvājums, kā arī notiks amatnieku tirdziņš. Pasākuma laikā katrs dalībnieks savas aktualitātes izrādīs atraktīvā, apmeklētājiem saistošā 15 minūšu garā priekšnesumā – spēlē. Būs gan sporta spēles, gan teātra spēles, loterijas, degustācijas spēles un daudzas citas saistošas izklaides. Pasākumā savu dalību pieteicis Gulbenes bānītis, Krimuldas muiža, Naukšēnu Cilvēkmuzejs un citi tikpat saistoši kultūrtūrisma objekti Vidzemē.

 

Papildus tūrisma objektu piedāvājumam, Turaidas muzejrezervātā pasākuma laikā piedalīsies galda spēļu klubs ”Ludo”, kas piedāvās izspēlēt dažāda veida spēles un Siguldas improvizācijas teātra biedrības „Maul” dalībnieki, kuri starp priekšnesumiem izspēlēs etīdes par senajām teikām un leģendām, kas saistītas ar notikumiem Siguldas novadā. Turaidas vēsturiskā centra vēsturi šajā dienā varēs iepazīt arī, piedaloties īpašā orientēšanās spēlē „Tūkstošgades stāsts”.

No 1. maija atvērtas visas Turaidas muzejrezervāta ekspozīcijas no 10.00 līdz 18.00, muzejrezervāta teritorija, pils galvenais tornis un pils dienvidu korpusss atvērts no 9.00 līdz 20.00. Īpaši iepriecinot apmeklētājus , 1. maijā Turaidas muzejrezervātā ieeja ar labām atlaidēm!

 

1. maijā viss Siguldas novads svin tūrisma sezonas atklāšanu, dažādas aktivitātes notiks arī otrā Gaujas krastā Siguldas pilsētā. Apmeklētājiem Siguldā būs iespēja saņemt īpaši sagatavotu objektu karti, lai paviesotos jau zināmos un populāros tūrisma objektos, kā arī atklātu šīs tūrisma sezonas jaunumus. Turaidas muzejrezervāts ir viens no kartes objektiem. Pasākuma noslēgumā ikviens, kurš apciemos visus objektus, varēs pretendēt uz kādu vērtīgu sveicienu no Siguldas novada.

 

Una Dimitere
Turaidas muzejrezervāta
Krājuma un izglītojošā darba daļas galvenā speciāliste

Komentārs par rakstu: Turaidā vasaras sezonu atklās ar pasākumu „Pieskaries Vidzemei!”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!