Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

16. aprīlī – pirmais šī gada stādu gadatirgus Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī

14.04.2011

16. aprīlī Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī notiks pirmais pavasara stādu gadatirgus. Tajā savu produkciju piedāvās vairāk nekā 100 stādu audzētāji no visas Latvijas. Būs iespējams plašā sortimentā iegādāties aktuālo stādu materiālu – augļu koku un ogulāju stādus, ziemcietes, dekoratīvos krūmus un skujkokus.

Šogad visus septiņus tradicionālos Nacionālā Botāniskā dārza Stādu gadatirgus kuplinās tematiskie pasākumi, kuri tiek rīkoti sadarbībā ar žurnālu Dārzs un Drava. Aprīļa tematiskais pasākums - SĒKLAS UN MINERĀLMĒSLI. No pulksten 10:00 līdz 13:00 Lielajā Ekspertu teltī Dārzs un Drava eksperti un nozares profesionāļi dalīsies ar informāciju par jaunumiem dārzeņu, puķu un zāliena sēklu klāstā un jaunākajiem mēslošanas un augu aizsardzības produktiem. Lietpratēji piedāvās ieskatu bagātīgajā pavasara sēklu un stādu piedāvājumā un iepazīstinās ar sezonas aktuālākajiem produktiem.

 

Šogad Nacionālais Botāniskais dārzs uzsāk sadarbību ar biedrību „Latvijas Mazpulki”. Pirmo reizi gadatirgus vēsturē pulksten 12:00 notiks stādu izsole, un tajā iegūtie līdzekļi tiks virzīti šīs biedrības attīstībai. Savukārt Mazpulku Rīgas klubiņa biedri tematiskā pasākuma laikā organizēs aktivitātes bērniem.

 

Dace Miezīte
v/a „Nacionālais botāniskais dārzs”
Vides izglītības un informācijas nodaļa
67944610; Dace.Miezite@nbd.gov.l

Komentārs par rakstu: 16. aprīlī – pirmais šī gada stādu gadatirgus Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!