Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rīgā būs jauns mūzikas un atpūtas klubs «Pie Labvēlīgā Tipa»

13.04.2011

2011.gada 15. un 16. aprīlī, Rīgā, Raiņa bulvārī 21, pirmo reizi durvis vērs jaunais mūzikas un atpūtas klubs jeb kultūras nams "Pie Labvēlīgā Tipa".

"Pie Labvēlīgā Tipa" būs dzirdamas gan latviešu, gan ārzemju pozitīvas, melodiskas un populāras mūzikas melodijas, regulāri būs dzīvā mūzika un dažādi tematiskie pasākumi.


Atklāšanā viesus izklaidēs grupa „Labvēlīgais Tips” un DJ Japānis. Tiek solīti pārsteigumi apmeklētājiem. Svinības sāksies pl. 22:00.
Klubā varēs apskatīt arī no Slokas pārceļojušo grupas "Labvēlīgais Tips" muzeju.


Kultūras nams "Pie Labvēlīgā Tipa" būs atvērts trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās. Tostarp trešdienās būs Trakās Trešdienas studentu auditorijai. Savukārt ceturtdienās pl. 20:00 tiešraidi no kluba varēs dzirdēt Radio SWH raidījuma "Radio Bihne" ietvaros.
Klubs atvērts vietā, kur savulaik darbojās viens no populārākajiem vai pat pats populārākais klubs Rīgā "Cita Opera". Pēc tam astoņus gadus šajā vietā darbojušās dažādas citas iestādes. Tagad savu mājvietu tur radis kultūras nams "Pie Labvēlīgā Tipa", kas solās atdzīvināt veiksmes auru.


Ieeja klubā tiks kontrolēta ar face, dress un Da Vinči kodiem, kas mainīsies pēc gadalaikiem un mēness fāzēm, tomēr viena lieta paliks nemainīga – kreņķi ienest aizliegts!

Komentārs par rakstu: Rīgā būs jauns mūzikas un atpūtas klubs «Pie Labvēlīgā Tipa»

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!