Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina pieteikties tūrisma komersantus, kas vēlas uzņemt tūristu grupas no Ķīnas

06.04.2011

Ekonomikas ministrija reizi pusgadā sagatavo un iesniedz Ķīnas Tautas Republikas Nacionālajai tūrisma administrācijai atjaunotu sarakstu ar Latvijas ienākošā tūrisma komersantiem, kuri vēlas uzņemt tūrisma grupas no Ķīnas. Komersantus, kas vēlas tikt iekļauti šajā sarakstā, lūdzam pieteikties līdz 29.aprīlim!

2004. gada 12. februārī tika parakstīts Saprašanās memorands starp Ķīnas Tautas Republikas Nacionālo tūrisma administrāciju un Eiropas Kopienu par vīzu un saistītiem jautājumiem attiecībā uz tūristu grupām no Ķīnas Tautas Republikas – ADS (Approved Destination Status) līgums.


Saskaņā ar Ķīnas izejošā tūrisma politiku, vietējie tūrisma operatori drīkst veidot grupu braucienus tikai uz tām valstīm, ar kurām ir noslēgts šāds līgums. Kopš Latvijas pievienošanās Šengenas zonai 2007.gada 21.decembra šis līgums ir kļuvis pilnībā piemērojams arī Latvijai.


Saskaņā ar līgumam klāt pievienoto Kopējo deklarāciju par ieviešanas jautājumiem visas ES dalībvalstis tiek lūgtas nosūtīt Ķīnas Nacionālajai tūrisma administrācijai sarakstu ar ienākošā tūrisma aģentūrām un tūrisma operatoriem, kuri darbojas saskaņā ar attiecīgās valsts normatīvajiem aktiem. Saraksts tiek atjaunots un papildināts reizi pusgadā. Saraksts ir indikatīvs un to izmanto Ķīnas tūrisma aģentūras, meklējot sadarbības partnerus ES dalībvalstīs.


Interesenti, kuri vēlas tikt iekļauti šajā sarakstā un kuri ir izpildījuši Latvijas Republikas normatīvajos aktos paredzētās saistības, t.sk. reģistrējušies Tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāzē, kā arī tūrisma operatori, kuri sniedz kompleksus tūrisma pakalpojumus gala patērētājiem, ir veikuši naudas drošības garantijas iemaksu saskaņā ar Ministru kabineta 2010.gada 13.aprīļa noteikumiem Nr.353 „Noteikumi par tūrisma operatora, tūrisma aģenta un klienta tiesībām un pienākumiem, kompleksa tūrisma pakalpojuma sagatavošanas un īstenošanas kārtību, klientam sniedzamo informāciju un naudas drošības garantijas iemaksas kārtību”, tiek aicināti par to paziņot Ekonomijas ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta Tūrisma nodaļai līdz š.g. 29. aprīlim, aizpildot zemāk norādīto informāciju angļu valodā un nosūtot to uz e-pastu Gita.Pavule@em.gov.lv.

  • No.
  • Company Name
  • Contact person and position
  • Street
  • City
  • Phone
  • Fax
  • Email
  • Comments

Papildu informācija:
Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta
Tūrisma nodaļas vecākā referente Gita Pāvule
tālr. 67013272, Gita.Pavule@em.gov.lv
Ekonomikas ministrija

Komentārs par rakstu: Aicina pieteikties tūrisma komersantus, kas vēlas uzņemt tūristu grupas no Ķīnas

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!