Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Dabas muzejā izstāde „Putnu dārzs”

04.04.2011

Latvijas Dabas muzejā no 6. līdz 17. aprīlim būs aplūkojama, sadarbībā ar SIA „NaMana” organizētā, izstāde „Putnu dārzs”.

Pavasara vēsmas Dabas muzejā ienes ne tikai putnu dienām veltītie pasākumi, bet arī dekoratīvo putnu izstāde. Šogad izstādē būs aplūkojami dažādu sugu un šķirņu istabas putni: kanārijputniņi, amadīnas jeb punduržubītes, paipalas, diennakti veci to cālēni, papagaiļi, baloži, dekoratīvās vistiņas u.c.

 

Dažādu šķirņu papagaiļi priecēs apmeklētājus ar dzīvespriecīgo čalošanu. Šie putni ir izteikti rosīgi un atjautīgi, tiem piemīt pārsteidzošs intelekts un spēja apbrīnojami precīzi atdarināt skaņas. Apmeklētāji varēs novērtēt pašu mazāko un, audzētāju skatījumā, skaistāko no paipalām – Ķīnas paipalu – un zīda pundurvistiņu, kas ir īpaša ar melno ādas krāsu un garām, šaurām, zīdainām spalvām. Savukārt dzeltencekula kakadu Petito ar sveicienu apveltīs ikvienu izstādes apmeklētāju.

 

Savus mīluļus no Eiropā lielākās paipalu kolekcijas demonstrēs kolekcionārs un Latvijā vienīgais starptautiskais dekoratīvo putnu eksperts - tiesnesis Jurijs Dmitrijevs. Otro gadu izstādē ar savu kolekciju piedalīsies arī putnu audzētāja, Latvijā pirmās mājas dziedātāju un dekoratīvo putnu audzētavas „Putnu impērija” īpašniece Jeļena Kustova.

 

Speciālisti labprāt konsultēs izstādes apmeklētājus par istabas putnu audzēšanu.

Izstādes atklāšana 6. aprīlī plkst. 12:00 otrā stāva izstāžu zālē.
Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

 

 

Informāciju sagatavoja:
Linda Rožkalne

Latvijas Dabas muzeja
Sabiedrisko attiecību un izstāžu nodaļa
Tālr.: 67356025
E – pasts: linda.rozkalne@ldm.gov.lv
 

Komentārs par rakstu: Dabas muzejā izstāde „Putnu dārzs”

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!