Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Karostas cietums no aprīļa atvērts apmeklētājiem nedēļas nogalēs

04.04.2011

Kā katru gadu, arī šogad Karostas cietums sāk darbu jau aprīlī, sestdienās un svētdienās piedāvājot apmeklētājiem ekskursijas pa cietumu. Cietums aprīlī būs atvērts apmeklētājiem katru sestdienu un svētdienu no plkst. 11:00 līdz 16:00. Gidu vadītas ekskursijas sāksies katrā pilnā stundā, tas ir, plkst. 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 un 15:00.

Tūrisma sezona, kad Karostas cietums būs atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst.10:00 līdz 18:00, tiks atklāta 1.maijā.

 

Ar šo gadu Karostas cietums sevi pozicionē kā Karostas apmeklētāju centru (KAC), jo cietuma piedāvātie pakalpojumi jau sen ir pārauguši viena apskates objekta ietvarus. Karostas apmeklētāju centrs apmeklētājiem piedāvās tūrisma informāciju par Karostu un Liepāju, Karostas un cietuma suvenīrus, gida pakalpojumus, velo īri un velo ekskursijas ar gidu pa Karostu, ekskursijas ar iepriekšēju pieteikšanos uz ikdienā nepieejamiem Karostas objektiem, 16 minūšu garas filmas “Karosta” noskatīšanos, iejušanos pagātnes tēlos, pārģērbjoties vēsturiskos tērpos, bufeti ar padomju laika bufetniecēm un ēdieniem, ekskursiju ar lāpām pa Ziemeļu fortu pazemes labirintiem un spiegu spēli “Bēgšana no PSRS”.

 

Karostas apmeklētāju centrs, gatavojoties jaunajai tūrisma sezonai, veido jaunu mājas lapu, jau ir izdoti jauni bukleti latviešu, lietuviešu, krievu valodā, kā arī speciāls izdevums ar velomaršrutu pa Karostu, kas tiks piedāvāts tiem, kas izīrēs velosipēdus.

 

Lai gan 2009. un 2010. gadā arī Karostas cietums spēcīgi izjuta valstī esošās ekonomiskās krīzes ietekmi, 2011. gada pirmajos mēnešos statistikas rādītāji ir pozitīvi – apmeklētāju skaits krietni pārsniedz pēdējo trīs gadu vidējos rādītājus.

Monta Krafte
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs
Karostas glābšanas biedrība
+371 26488200

Komentārs par rakstu: Karostas cietums no aprīļa atvērts apmeklētājiem nedēļas nogalēs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!