Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina pieteikties dalībai Ventspils starptautiskajā ziedu paklāju festivālā

31.03.2011

Ventspils pilsētas pašvaldība aicina līdz 1.jūlijam pieteikties dalībai Ventspils starptautiskajā ziedu paklāju festivālā, kurš norisināsies jau vienpadsmito reizi. Festivāls, kā ierasts, notiks Ostas ielas promenādē no 4. līdz 6. augustam Ventspils Pilsētas svētku ietvaros.

Šogad ziedu paklāju devīze būs "Es ziedu – dziedu Tev!". Šādu devīzi ierosinājusi kāda ventspilniece, kura piedalījās iedzīvotāju aptaujā par šī gada starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi. Katrai komandai jāizvēlas kādas dziesmas nosaukums un tas jāatspoguļo ziedu paklājā. Festivāla dalībniekiem būs jāveido 6 kvadrātmetrus lieli kvadrāta formas ziedu paklāji.

 

Ventspils pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" aicina līdz 1.jūlijam pieteikties dalībai festivālam gan jaunas komandas, gan komandas, kuras jau ir startējušas ziedu festivālā. Festivālā aicināti piedalīties nozares interesenti, speciālisti un profesionāļi – ziedu veikali, saloni un skolas – no Latvijas un ārvalstīm, komandā – ne vairāk kā 5 dalībnieki.

 

Detalizētāka informācija par ziedu paklāju festivālu – konkursa nolikumā, ar kuru iespējams iepazīties Ventspils portālā www.ventspils.lv .

 

Ziedu paklāju festivālu organizē pašvaldības SIA ”Ventspils labiekārtošanas kombināts’’, festivālu atbalsta Rionas Ēces floristikas meistardarbnīca “Ziedu dizains”, Ritas Garaissils ziedu kārtošanas skola, z/s ’’Sarmas 7’’, z/s “Bērziņi”, SIA ’’Shetelig Latvija’’ un Piejūras Brīvdabas muzejs.

 

Festivāla laikā izgatavotos ziedu paklājus vērtēs žūrijas komisija Ventspils pilsētas ainavu arhitektes Anita Neilandes vadībā. Žūrijā darbosies arī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks, Ventspils pilsētas galvenā arhitekte Daiga Dzedone, R. Garaissils ziedu kārtošanas kursu pasniedzēja Aija Žagariņa un floristikas žurnāls ‘’Floristika’’ Nadīna Laukmane (abas no Rīgas).Starptautiskais ziedu paklāju festivāls ik gadu piesaista lielu dalībnieku un skatītāju uzmanību. Ziedu paklāju veidošanā piedalās ne tikai Latvijas floristi un ziedu mīļotāji, bet arī dalībnieki no ārvalstīm. Darbs pie ziedu paklāju izveides sākas Pilsētas svētku piektdienā, bet skatītāju un žūrijas vērtējumam ziedu paklāji tiek nodoti sestdienas rītā. Pagājušajā gadā festivālā piedalījās rekordliels komandu skaits – kopumā 44 komandas, no tām 9 jauniešu komandas un 8 komandas no ārzemēm.

 

Sagatavoja: Ventspils pilsētas Domes Pilsētas mārketinga nodaļa
Tālr. 636 01137, e-pasts: marketings@ventspils.gov.lv
 

Komentārs par rakstu: Aicina pieteikties dalībai Ventspils starptautiskajā ziedu paklāju festivālā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!