Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Izstādē «Fiesta Expo» varēs smelties idejas kāzām

29.03.2011

Līgavas un līgavaiņi, jaunā pāra vedēji, vecāki, draugi un ikviens, kas vēl tikai sapņo par savām kāzām, ir aicināts uz Ķīpsalu, kur no 08.04 līdz 10.04.2011 izstādē «Fiesta Expo» varēs atrast visu nepieciešamo kāzām – kleitas un plīvurus, gredzenus, floristu meistardarbus, kāzu auto, kāzu tortes, pasākumu norises vietas, kāzu fotogrāfus, muzikantus un daudz ko citu. 10. aprīlī notiks arī krāšņas kāzu tērpu modes skates.

Kāzu tērpu ekspozīcijas un līgavu tērpu modes skates veidošanā Ķīpsalā piedalīsies vadošie Latvijas kāzu tērpu saloni un kāzu pakalpojumu sniedzēji. Jaunie pāri un kāzu viesi Ķīpsalā varēs izvēlēties tērpus un aksesuārus, saņemt konsultācijas un padomus, kā arī jau praktiskus risinājumus par kāzu rīkošanu.


Kāzu tērpu saloni prezentēs jaunās sezonas aktualitātes.


Lai apmeklētu vairākus tērpu salonus, ir vajadzīgs laiks, pacietība un pilsētas karte, lai tos visus atrastu. Ķīpsalā vadošie kāzu tērpu saloni būs vienuviet. Šeit varēs salīdzināt kāzu salonu piedāvāto tērpu stilu, izvēlēties sev piemērotāko, kā arī sarunāt tikšanos salona apmeklējumam un tērpa izvēlei. Protams, izstādē katrs salons piedāvās īpašas cenas un speciālas atlaides savām precēm.
Kāzu tērpu ekspozīcijā tiks piedāvātas 2011. gada kolekcijas – izstādē būs tradicionālu un netradicionālu kāzu tērpu piedāvājums no Francijas, Spānijas, Anglijas, ASV, Itālijas, kā arī pašmāju dizaineru veikums.
Dizaineru veidoto kāzu tērpu vidū sev piemērotu atradīs gan romantiķi, gan klasisko vērtību piekritēji, gan ekstravaganti jaunie pāri. Izstādē varēs novērtēt kāzu tērpu dizaineru Ingrīdas Vaivades un Oksanas Mukhas kāzu kleitu jaunās kolekcijas, kāzu salona Jūlija piedāvātās Maggie Sottero, San Patrick un citu zīmolu kleitas, aksesuārus, uzvalkus un smokingus no augstās modes kolekcijām. Savukārt izmeklētās franču modes mirdzuma kārotājiem kāzu salons Myosotis piedāvās tērpu kolekcijas no Francijas. Izstādē piedalīsies arī tērpu saloni Love Story, Timils un citi.


Profesionāļu palīdzība kāzu rīkošanā.


Lai atmiņas par īpašo svētku dienu un spilgtākie mirkļi priecētu pašus, draugus un radus arī pēc kāzām, izstādē savus pakalpojumus piedāvās pieredzējuši kāzu videooperatori un fotogrāfi. Izstādē piedalīsies arī Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija, kas apvieno kāzu fotogrāfus no visas Latvijas. Izstādes laikā būs apskatāma fotogrāfiju ekspozīcija, kas palīdzēs novērtēt foto meistaru darbu un izvēlēties fotogrāfu arī saviem svētkiem.
Katrs, kas plāno īpašus svētkus un vēlas savu svētku braucienu iekrāsot īpaši zeltītā krāsā, izstādē varēs novērtēt vienu no populārākajiem Cadillac markas modeļiem – leģendāro Cadillac Eldorado.


Izstādē būs aplūkojamas arī kāzu ielūgumu kolekcijas. Maigs samts, balts kā piens mežģīnes, eleganti kristāldzidri akmentiņi, jūsu smaidošā fotogrāfija – arī tāds var būt kāzu ielūguma pamats.


Katra floristikas kompozīcija ir unikāla un neatkārtojama, bet profesionāļa veidota kompozīcija ir īsts šedevrs! Izstādes dalībnieki prezentēs savu interpretāciju par līgavas pušķiem un apsveikuma kompozīcijām, kāzu auto un pasākumu vietas noformējumu ar ziediem.


Izstādē piedalīsies arī dažādi pasākumu rīkošanas uzņēmumi (Smalkais stils, Kāzu aģentūra, Amber Fiesta un citi), kuru pieredze un radošums lieliskus padarīs ikvienus svētkus. Šeit varēs izvēlēties arī pasākuma tehniskā aprīkojuma partnerus – par gaismām, skaņu, skatuvi vai teltīm parūpēsies pieredzējuši un zinoši profesionāļi. Tāpat izstādē varēs uzzināt, kā pārsteigt viesus un svētku galvenās personas, gaisā palaižot simtiem mirdzošu laternu, izgaršojot šokolādes strūklakas pilienus vai radot maģijas pilnus brīnumus.


9. aprīlī ikviens varēs novērtēt Latvijas pasākumu vadītāju atraktivitāti, prasmes un talantu, vērojot pasākumu vadītāju konkursu. Tā būs lieliska iespēja ne vien paļauties uz draugu vai kolēģu ieteikumiem, bet klātienē skatīt pasākumu vadītāju darbu.


Šogad izstādē būs īpaši plašs pasākumu norises vietu piedāvājums. Izstādē piedalīsies Latvijas Pasākumu centru asociācija, kas apvieno pasākumu norises vietas visā Latvijā. Pie sevis svētkus svinēt aicinās arī viesnīcas Kolonna, Islande Hotel, Avalon un dažādi viesu nami. Arī Vidzemes tūrisma asociācijas biedri izstādei gatavo īpašus piedāvājumus svinību plānotājiem.


Izvēlēties savu romantisko ceļojumu vai svētku svinēšanu ārzemēs palīdzēs tūrisma aģentūras un ceļojumu plānotāji.


Ķīpsalā varēs degustēt lieliskas svētku tortes!


10. aprīlī Ķīpsalā varēs novērtēt un nogaršot dažādas tortes, kuras gatavos konditorejas un svētku gardumu meistari. Starp šīm tortēm atradīsiet arī saviem svētkiem vispiemērotāko! No plkst. 12:00 visi izstādes apmeklētāji varēs vizuāli novērtēt un no plkst. 15:00, iepriecinot savas garšas kārpiņas, arī nogaršot visdažādākās svētku tortes. Šajā degustācijā galvenie gardumu vērtētāji būs apmeklētāji, kuri balsos un noteiks lieliskāko torti divās kategorijās Gardākā svētku torte un Visskaistākā svētku torte.


Pasākuma nagla – kāzu kleitu modes skates


Katras modes skates saviļņojošākais brīdis ir tad, kad uz skatuves tiek prezentēts skates autora lielākais meistardarbs – kāzu tērps. 10. aprīlī Ķīpsalā gaidītajam notikumam un tērpu desertam būs veltītas vairākas modes skates, kurās katrs jauns uznāciens būs pārsteigumu pilns!


Iegremdēties franču mūzikā, Francijas tērpu pasaulē un uz brīdi pabūt Eifeļtorņa pakājē varēs īpašā Francijas kāzu tērpu modes šovā, ko piedāvās slavenais Francijas kāzu modes zīmols Claude Herv.


Un kāds ir ekstravagantas līgavas tēls? Priekšstats par to, kā izskatās ekstravaganta līgava ir tikpat dažāds kā pašas skaistākās dienas vaininieces. 10. aprīlī ikviens varēs būt liecinieks imidža veidošanas konkursa Ekstravagantā līgava skatēm un, iespējams, iedvesmoties kādam jaunam tērpam, aksesuāram vai frizūrai.
Laimē ielūgumus uz izstādi Fiesta Expo 2011


Topošajām līgavām ir iespējams piedalīties īpašā konkursā un laimēt ielūgumu uz izstādi Fiesta Expo 2011, izstādes mājaslapā atbildot uz dažiem jautājumiem.
Vairāk par izstādi un kāzu tematikas piedāvājumu mājaslapā: www.bt1.lv/fiesta.

Komentārs par rakstu: Izstādē «Fiesta Expo» varēs smelties idejas kāzām

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!