Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

SIA «Rīgas meži» un Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) 16.04.2011 Mežaparkā aicina atklāt nūjošanas takas un piedalīties pasākumā «Mežaparks nūjo!».

29.03.2011

Pirmo reizi Latvijā – Rīgā, Mežaparkā izveidotas īpaši marķētas nūjošanas takas ar divām grūtības pakāpēm: zilā taka 5km – zema grūtības pakāpe, sarkanā taka 8km – vidēji augsta grūtības pakāpe. Takas tiks atklātas nūjošanas pasākumā 16. aprīlī, lai aicinātu visus nūjotājus tās izmantot arī turpmāk.

LTSA ģenerālsekretāre G.Gorbatenkova stāsta, ka šāda veida nūjošanas takas jau ir kļuvušas ļoti populāras citās valstīs, tādēļ ir liels prieks, ka veiksmīgas sadarbības rezultātā ar SIA Rīgas meži tādas beidzot būs arī Rīgā. Šādas speciāli marķētas takas dod cilvēkiem papildus motivāciju nodarboties ar fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā, ļauj justies drošāk un kontrolēt savu fizisko slodzi.


Nūjošanas taku atklāšanas pasākuma laikā ikviens interesents varēs apgūt nūjošanas pamatus vai uzlabot savu nūjošanas tehniku, izmēģināt spēkus 5 km vai 8 km trasēs ar laika kontroli, kā arī vienkārši baudīt nūjošanas prieku, Mežaparka dabu un izmēģināt jaunās takas. Šī būs lieliska iespēja gatavoties arī 22. maijam, ko Starptautiskā Nūjošanas Federācija ir pasludinājusi par Pasaules nūjošanas dienu un kura tiks atzīmēta arī Latvijā – Biķernieku kompleksajā sporta bāzē.


Pasākums sāksies plkst. 11:00 (Reģistrācija no plkst. 10:00) Mežaparkā, Zaļajā teātrī (sekot norādei Zaļais teātris). Dalība pasākumā bezmaksas. Uz pasākuma laiku būs iespējams arī bezmaksas iznomāt nūjas (pret personas apliecinošu dokumentu).


Pieteikšanās vēlama līdz 15. aprīlim, aizpildot un nosūtot pieteikuma anketu, kura atrodama mājas lapā http://www.sportsvisiem.lv/.

Komentārs par rakstu: SIA «Rīgas meži» un Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) 16.04.2011 Mežaparkā aicina atklāt nūjošanas takas un piedalīties pasākumā «Mežaparks nūjo!».

Rita
11.04.2011 10:30:42
ES vēlos pieteikties uz nūjošanas pasākumu 16.04.
Rita
11.04.2011 10:26:56
Ļoti jauki ka būs tāda taka,paldies
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!