Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aprīlī Dailes teātris viesosies Kuldīgā, Jelgavā un Valmierā

28.03.2011

Aprīlī Dailes teātris izrādi „Zagļi” rādīs Kuldīgā un Jelgavā, bet ar komēdiju „Ja mana sieva uzzinās...” viesosies Valmierā.

1. aprīlī plkst. 19.00 Kuldīgas kultūras centrā būs skatāma Rūdolfa Blaumaņa joku luga ar dziedāšanu „Zagļi”. „Rīgas publika tak daudz ko redzējuse, un tomēr tā vietām rēcin rēca,” – Rūdolfs Blaumanis raksta vēstulē pēc lugas pirmizrādes 1890. gadā. Pirmā Blaumaņa sarakstītā luga atrod lielu patikšanu pie skatītājiem. „Zagļu” personāžiem iet tiešām raibi, īsto un iedomāto zagļu tvarstīšana noved pie jautriem sarežģījumiem un veselas pārpratumu virknes. Kviešu zagļi pārvēršas par siržu zagļiem, un brīžiem liekas, ka pats saimnieks kļuvis ārprātīgs. Un kur tad vēl precību lietas – priekš precēšanās vīrietis nekad nav par vecu! Iestudējumu veidojis Kārlis Auškāps, izrādē spēlēs Juris Kalniņš, Ērika Eglija, Ligita Skujiņa, Gints Grāvelis, Kristaps Rasims (viesizrādē Jelgavā – Mārtiņš Počs), Artis Robežnieks, Kristīne Nevarauska un Jānis Paukštello. Biļetes var iegādāties Kuldīgas kultūras centra un „Biļešu paradīzes” kasēs.

 

Izrāde „Zagļi” tiks spēlēta arī 8.aprīlī plkst. 19.00 Jelgavas pilsētas kultūras namā. Biļetes var nopirkt kultūras nama un „Biļešu paradīzes” kasēs.

 

Savukārt 23.aprīlī plkst. 13.00 un 18.00 divas Reja Kūnija komēdijas „Ja mana sieva uzzinās...” izrādes notiks Valmieras drāmas teātrī. Notikumus šeit pārstāstīt nav iespējams. Rejs Kūnijs izliek nemitīgas lamatas saviem personāžiem. Neprātīgais pārpratumu karuselis griežas arvien ātrāk, un nekas nav tāds, kā izskatās. Intrigas augstākajā un ne tik augstā sabiedrībā, prātam neaptveramas notikumu šarādes, pārpratumu kaskādes un farsa situāciju lavīna gāžas pār publiku. Tie ir azarta, fantāzijas un asprātības svētki. Dž.Dž.Džilindžera iestudētajā komēdijā spēlēs Andris Bērziņš, Artis Robežnieks, Elīna Dzelme, Pēteris Liepiņš, Intars Rešetins, Lauris Subatnieks, Vita Vārpiņa, Marīna Janaus, Ērika Eglija un Aldis Siliņš. Biļetes Valmieras teātra un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

 

Dailes teātri jubilejas sezonā atbalsta „BTA” apdrošināšanas akciju sabiedrība.

 

Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja

Komentārs par rakstu: Aprīlī Dailes teātris viesosies Kuldīgā, Jelgavā un Valmierā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!