Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspilī nedēļas nogalē iedegs svētku egli

27.11.2009

Sestdien, 28. novembrī, līdz ar Ziemassvētku eglīšu iedegšanu pilsētā iedegsies arī visi pārējie pilsētā izvietotie Ziemassvētku rotājumi, lai padarītu Ventspili krāšņāku Ziemassvētku gaidīšanas laikā, kā arī Ziemassvētkos un Jaunajā gadā.


Foto: Ventspils TIC

Šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, pilsēta svētkiem dekorēta saskaņā ar īpaši izstrādātu koncepciju, kas nosaka dekoru un spuldzīšu virteņu izvietojumu. Kopumā pilsētā izvietotas spuldzīšu virtenes aptuveni 40 km garumā.

Jaunas dekorāciju kompozīcijas tiks izvietotas Rūpniecības ielā, pie pagrieziena uz Apvedtiltu un pie Ventspils Augstskolas. Tuvojoties Jaunam gadam, Lielajā laukumā tiks uzstādīts izgaismots tīģeris, kas simbolizēs nākamo – 2010. Tīģera gadu. Dažādās vietās pilsētā izvietos arī iepriekšējos gados izgatavotās dekorāciju kompozīcijas.

Uz Ventspils pilsētas galvenās svētku egles iedegšanas pasākumu ventspilnieki un  pilsētas viesi aicināti sestdien, 28. novembrī, plkst. 17.00 Rātslaukumā.

Pasākumā uzrunu teiks un Ventspils galveno svētku egli iedegs Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Vienlaicīgi iedegsies arī egles pie Ventspils pilsētas domes, Lielajā laukumā un Pārventas centra laukumā, kā arī Ziemassvētku rotājumi visā pilsētā. 

Pasākumā piedalīsies Jūrmalas teātra aktieri ar muzikāli teatralizētu programmu „Ķekatnieki sabraukuši..." Pasākumu vadīs un Ziemassvētku Rūķa lomā iejutīsies Everita Panfiļonoka, bet skanīgu Ziemassvētku noskaņu radīs mazie Rūķi – popstudijas „Jūras akmentiņi" dziedātāji (vadītāja Lūcija Boitmane). Būs iespējams arī sadancoties ar Kultūras centra jauniešu deju kolektīva „Liedags" dejotājiem (vadītāja Inga Liepiņa) un Skolēnu Jaunrades nama folkloras kopu „Rotaļnieks" (vadītāja Ināra Salava). Gaismas noformējumu pasākumā nodrošinās SIA „Alfa" (Talsi), bet pirotehnisko noformējumu – SIA „Ugunspuķes" (Rīga).

Uz tikšanos Ventspilī!


 

 

Komentārs par rakstu: Ventspilī nedēļas nogalē iedegs svētku egli

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!