Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Naglis: Viesnīcnieki, kas atraduši savu nišu, veiksmīgi strādā arī krīzes apstākļos

26.11.2009

Neraugoties uz kopējo ekonomisko situāciju un tūristu skaita samazinājumu, arī krīzes laikā ir tādi viesnīcu nozares spēlētāji, kas atraduši savu nišu un veiksmīgi strādā.

Atsaucoties uz LVRA biedru sniegto informāciju par noslogojuma rādītājiem, Naglis norāda, ka labi turas tādas viesnīcas kā "Grand Palace", "Reval Hotel Latvija", "Domina Inn Riga", "Europa Royale Riga", "Nordic Hotel Bellevue", "Hanza Hotel" un citas, kas atradušas veiksmīgu viesu piesaistes un darbības modeli.

"Ja kādam nozares pārstāvim gada griezumā noslogojums ir virs 45%, tas ir ļoti labs rādītājs. Dažiem iepriekš nosauktajiem veiksminiekiem noslogojums ir pat virs 50%," akcentē Naglis. "Visunikālākais veiksminieks ir sanatorija "Belorusija" Jūrmalā, kura apkalpo Baltkrievijas tirgu. "Belorusija" noslogojums šajā gadā noteikti būs virs 90%."

Naglis atzīst, ka viņa vadītā viesnīca "Islande Hotel" patlaban nav pie veiksminiekiem un īpaši slikti veicas šī gada novembrī, kad noslogojums ir vien 22%, kas esot sliktākais noslogojums visa gada laikā.

Viņš atzīst, ka, iespējams, zināmas priekšrocības varētu būt starptautisko tīklu spēlētājiem ar nosacījumu, ja ir sabalansēti franšīzes vai citu līguma nosacījumu maksājumi, tomēr būtiska ir spēja piesaistīt savu konkrētu klientu loku - tieši šīs viesnīcas mīļotājus vai kādu specifisku auditoriju.

Naglis prognozē, ka viesnīcu nozare šogad kopumā piedzīvos ienākumu kritumu - 35%-40% salīdzinājumā ar 2008.gadu. Savukārt vidējais viesnīcu noslogojuma līmenis šajā gadā varētu sasniegt aptuveni 30%-33%.

Kā ziņots, šā gada trešajā ceturksnī salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo laika posmu viesnīcās un citās kolektīvajās tūristu mītnēs apkalpoto cilvēku skaits samazinājies par 31%. Kopumā trešajā ceturksnī Latvijas tūrisma mītnēs apkalpoti 411 100 cilvēki.

Komentārs par rakstu: Naglis: Viesnīcnieki, kas atraduši savu nišu, veiksmīgi strādā arī krīzes apstākļos

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!