Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

"Meteorīta" krāteris

26.11.2009

Pagaidām Tele2 vēl nav radījis savu XXI gadsimta pasaku par meteorītu kā tūrisma objektu, lai arī solās to darīt: iekārtot soliņus, stendu, uzlikt norādes.

Pagaidām Tele2 vēl nav radījis savu XXI gadsimta pasaku par meteorītu kā tūrisma objektu, lai arī solās to darīt: iekārtot soliņus, stendu, uzlikt norādes. Patlaban notiekot sarunas ar Mazsalacas domi. Vismaz pilsētas iedzīvotāji Mazasalaca.lv aptaujā nobalsojuši, ka vēlētos bedri saglabāt kā tūrisma apskates vietu. Ieraugot bedri, pārņem divējādas sajūtas: tas ir Latvijas iedzīvotāju lētticības piemineklis ar potenciālu būt saistošam objektam ar skaidri zināmu leģendu, nevis sensenos laikos sadomātu peršu par ezeru lidošanu un piļu nogrimšanu.

 

Kā nokļūt? No Mazsalacas jābrauc Sēļu virzienā un jāmeklē norāde Kundrāti. Tās ir "meteorīta" bedrei tuvākās mājas. Atrast ir sarežģīti, tāpēc jāprasa ceļš vietējiem. Piebraucamie ceļi ir atzīmēti ar sarkanbaltām norobežojošajām lentēm.

 

***

Automobiļi un truši

Netālu no Mazsalacas, braucot Alojas virzienā aptuveni kilometru, ir Dzintaru mājas, kur iespējams apskatīt antīkus auto. Saimnieks Magnuss Zirnītis tos kolekcionē. Interesanti, ka stāstījums par automobiļiem veikli pārlec stāstā par trušiem, jo abi apskates objekti atrodas vienā ēkā. Slavena ir automašīna Ford, kas uzņemta kinolentē Dīvainā mēnessgaisma. Iepriekš pieteikties: 29459618 (Magnuss). 

Komentārs par rakstu: "Meteorīta" krāteris

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!