Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Antonio Banderass veicinās vīna tūrismu

23.11.2009

Spāņu kinozvaigzne Antonio Banderass plāno paplašināt savu vīna dārzu, tam blakus atklājot viesnīcu, kurā rīkotās konferencēs pats dalīšoties savā pieredzē vīna ražošanā.


Foto: movie-gazette
Filmas "Desperado" zvaigzne ir līdzīpašnieks vīna darītavai "Anta Banderas", kas atrodas Ziemeļspānijā un specializējas gan sarkano, gan rozā vīnu, kā arī "Merlot" un "Cabernet Sauvignon" vīnu ražošanā.

Tagad aktieris nolēmis paplašināt savu biznesu, piesaistot arī tūristu interesi.

 

"Esmu iecerējis atsvaidzināt šo projektu ar konferencēm, piemēram, par vīnu un literatūru, un es vēlos veicināt vīna tūrismu," pastāstījis Banderass. "Patiesībā mēs pētām iespēju uzbūvēt nelielu viesnīcu, kur uzņemt vīna entuziastus, jo šī ir brīnišķīga vieta."

Aktieris arī cenšas paaugstināt vīna ražotnes produkcijas apjomu, lai no pašreizējiem 600 000 pudeļu gadā sasniegtu divus miljonus pudeļu un varētu sākt invāziju ASV tirgū.

 

"Kad būs sasniegts šis skaitlis (divi miljoni), mums būs jādomā par vīna ražotnes paplašināšanu. Vispirms gan vēlamies nostabilizēties Spānijas un Eiropas tirgū, bet tad koncentrēties uz Amerikas tirgu," paskaidroja Banderass.

Komentārs par rakstu: Antonio Banderass veicinās vīna tūrismu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!