Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pirmo reizi Latvijā! Uzņemšana"Rūķu Ziemassvētku skolā"

24.11.2010

No 15.decembra līdz 19.decembrim no plkst.12.00-20.00 ikkatru stundu Vecgulbenes muižas parkā tiks izveidota Rūķu pasaku valstība un notiks
UZŅEMŠANA „RŪĶU ZIEMASSVĒTKU SKOLĀ”
 

Šī ir unikāla iespēja katram bērnam kļūt par Ziemassvētku vecīša palīgu. Darbosies astoņas dažādas Rūķu darbnīcas un būs iespēja no īsta Ziemassvētku vecīša saņemt dāvanu. Šajā pasaku valstībā būs līdzdarbošanās, piparkūkokšanās, slidināšanās, spēles un sportiska spēkošanās, saldumošanās, pikošanās, vizināšanās, blēņošanās (nav obligāta) u.c. pārsteigumi. Darbosies Rūķu skolas virtuve. Viss notiks brīvā dabā. Līdzi jāņem biezi cimdi, cepure, šalle, draugi un laba oma.
Mīļi aicinām bērnudārzu, skolu kolektīvus, ģimenes, ikkatru bērnu apmeklēt šo - Ziemassvētku piedzīvojumu pasaku, jo par ieeju ir jāmaksā tikai par bērnu (Ls 3.00 par ieeju un darbošanos Rūķu darbnīcās; Ls 2.00 dāvana no Ziemassvētku vecīša), visiem pieaugušajiem (bērnu pavadošajām personām) - audzinātājiem, skolotājiem, vecākiem, vecvecākiem ieeja ir bez maksas. Šī ir vienreizēja iespēja visai ģimenei piedalīties Ziemassvētku pasakā kopā ar bērniem. Ja pasākumu vēlas apmeklēt tikai pieaugušie, tad ieeja Ls 3.00 no personas. Lai jauks visiem Ziemassvētku gaidīšanas laiks!
Kolektīva pieteikšanās pa tālr.64474800; 28616810.
Vecgulbenes muižas kolektīvs un pasākuma organizatori
 

Komentārs par rakstu: Pirmo reizi Latvijā! Uzņemšana"Rūķu Ziemassvētku skolā"

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!