Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspils pilsētas galvenās Svētku egles iedegšanas pasākumiem Rātslaukumā

23.11.2010

Sestdien, 27.novembrī no plkst.11.00 – 14.00 Ziemassvētku Vecītis ar saviem palīgiem Rūķiem ir nolēmis tieši Ventspilī „Rūķu Ziemassvētku Skolā” izsludināt papildus uzņemšanu. Pabeidzot Rūķu Ziemassvētku Skolas mācības, katrs bērns iegūs sertifikātu – liecību, kas apliecinās to, ka viņš ir gatavs palīdzēt Ziemassvētku Vecītim dāvanu saiņošanā un dalīšanā, kā arī censties pats sagādāt prieku citiem bērniem Ziemassvētku laikā.

Skolu vadīs Ziemassvētku Vecītis, bet skolotāji - sertificēti Rūķi ar milzīgu praksi rūķu pedagoģijā, gatavi dalīties savā pieredzē, zināšanās un pat noslēpumos.
Skolas vadītāja – Ziemassvētku veča lomā Ingars Gudermanis, skolotāju- Rūķu lomās pasākumu organizēšanas uzņēmuma „Ūdensputni” vadītājs Jānis Gulbis un radošā grupa - Anita Urkauska, Dina Brence, Paula Liepiņa, Ainars Ronis, Edgars Šimkus.

Plkst.17.00 sapulcēsimies, lai kopā iedegtu mūsu pilsētas galveno Svētku egli.
Kā katru gadu ieradīsies Pilsētas rūķis un viņa draugi Rūķi no pasākumu organizēšanas uzņēmuma „Ūdensputni” .
Skanīgu Ziemassvētku noskaņu radīs mazie Rūķi no popstudijas „Jūras akmentiņi” (vadītāja Inga Pašāne un Inita Dzelme), mūzikas studijas „Mazā prinča planētas” (vadītājas Anitra Niedre un Rudīte Tālberga), deju studijas „Prieks” (vadītāja Everita Panfiļonoka), Jaunrades nama modes deju studijas „Scorpions” (vadītāja Inga Spodiņuka).

Bet svētdien, 28.novembrī, aicinām uz eglītes iedegšanas svētkiem plkst.12.00 Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 bērnu parkā „Fantāzija”.
Svētkos piedalīsies Jelgavas bērnu muzikālā teātra „Nianse” audzēkņi vadītājas Ingunas Lipskas vadībā, perkusionists Miks Kancevičs, Ozolnieku amatierteātra aktieris Ingus Vidiņš.

Atnāciet mīļie ventspilnieki un pilsētas viesi, un Ziemassvētku noskaņās visi kopā ļausimies svētku priekam! Līdzi ņemsim brīnumsvecītes vai citas gaismiņas.


Pasākumu finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome.
Pasākums bezmaksas.
 

Komentārs par rakstu: Ventspils pilsētas galvenās Svētku egles iedegšanas pasākumiem Rātslaukumā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!