Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tagad rezervē viesnīcu un apartamentus online

22.11.2010

Laikā, kad internets ir kļuvis par nozīmīgu instrumentu informācijas ieguvē un ceļojumu plānošanā, ir svarīgi, lai arī naktsmītnēm būtu sava tiešsaistes rezervācijas sistēma, kas būtiski atvieglo plānošanas procesu. Domājot par pilsētas viesiem un mūsu klientiem, esam izstrādājušo online rezervācijas sitēmu, kura ir pieejama kompleksa „Kaķu Māja” mājas lapā www.cathouse.lv Tagad, ar online rezervāciju palīdzību, Jūs ietaupīsiet laiku un enerģiju viesnīcas vai apartamentu rezervēšanai Siguldā. Aizpildot pieteikuma formu, klients rezervē sev vēlamo naktsmītnes tipu. 24 stundu laikā rezervācijas apstiprinājums tiek nosūtīts uz klienta norādīto e-pasta adresi.

Komplekss „Kaķu Māja” Siguldas viesiem piedāvā nakšņošanu viesnīcā „Melnais kaķis” un apartamentos „Kaķu māja”. Abas naktsmītnes atrodas pilsētas centrā līdzās skaisti iekoptiem dārziem. Viesnīcā „Melnais kaķis” katru dienu ir atvērts restorāns un piektdienu un sestdienu naktīs ir darbojas diskotēka. Savukārt apartamenti „Kaķu Māja” būs piemēroti atpūtai divatā vai ģimenes lokā.

Nakšņošana divām personām viesnīcā „Melnais kaķis” maksā 18 LVL (brokastis nav iekļautas cenā).
Nakšņošana divām personām apartamentos „Kaķu Māja” maksā 20 LVL (brokastis nav iekļautas cenā). Virtuvē ir iespēja pagatavot gardu maltīti un iepriecināt mīļoto pasniedzot siltas brokastis gultā.

Ikviens ir mīļi gaidīts mūsu viesnīcā un apartamentos. Izmanto iespēju un rezervē viesnīcu internetā, mājas lapā www.cathouse.lv
 

Komentārs par rakstu: Tagad rezervē viesnīcu un apartamentus online

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!