Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kurzemes Tūrisma asociācija veidos jaunu zīmolu „Ražots Kurzemē”

18.11.2010

Kurzemes Tūrisma asociācijas (KTA) pārstāvji nesen devās pieredzes apmaiņā uz Nīderlandi. Iepazīstoties ar Nīderlandes reģionālo tūrisma attīstības aģentūru darbu un Nīderlandes uzņēmēju pieredzi, KTA dalībnieki smēlās iedvesmu un ieguva jaunas idejas savam turpmākajam darbam.

Viens no projektiem, ko KTA vēlas realizēt jau tuvākajā laikā, ir izveidot jaunu zīmolu "Kurzemes produkts" jeb "Ražots Kurzemē". Galvenais minētā projekta mērķis ir pievērst uzmanību Kurzemei kā tūrisma galamērķim un izcelt Kurzemes savdabību, tradicionālo kultūru, amatniecību un gastronomisko mantojumu.
Jau tuvākajā laikā KTA apzināts Kurzemes vietējos ražotājus, kas ražo Kurzemes tradicionālos produktus un izstrādājumus - amatniekus, suvenīru un pārtikas produktu ražotājus -, un aicinās iesaistīties jaunā zīmola veidošanā un popularizēšanā. Kurzemes Tūrisma asociācija sadarbībā ar Latvijas Tūrisma attīstības aģentūru izstrādās īpašu preču zīmi, ar ko marķēs Kurzemes ražojumus, uzsverot, ka produktu no vietējiem materiāliem darinājis vietējais ražotājs. Tūrisma un mārketinga speciālisti palīdzēs radīt produktam pievienoto vērtību, izstrādājot katram ražojumam īpašu pievilcīgu iesaiņojumu, aprakstu vai noformējumu.
Preces ar Kurzemes produkta zīmi tiks piedāvātas pircējiem Kurzemes tūrisma informācijas centros un tūrisma uzņēmumos. Nākotnē šo zīmolu aicināsim izmantot arī lielražotājus, kas darbojas Kurzemē un tirgo savu produkciju lielveikalos un specializētajos veikalos, tādējādi palīdzot popularizēt gan Kurzemi, gan padarot īpašus arī savus ražojumus.
Paredzēts, ka pirmā Kurzemes ražojumu apzināšana un uzņēmēju iepazīstināšana ar projekta ideju notiks jau 26.novembrī KTA rīkotajā tūrisma gada noslēguma pasākumā "Lielā Jēkaba balle". Tādēļ Kurzemes Tūrisma asociācija aicina atsaukties ražotājus, kas vēlas iesaistīties jaunajā Kurzemes popularizēšanas projektā. Ņemot vērā tirdzniecības specifiku, ražojumu (pārtikas produktiem) minimālajam derīguma termiņam jābūt vismaz 6 mēnešiem. Vairāk informācijas ikviens interesents var saņemt katras pašvaldības tūrisma informācijas centrā.
 

Komentārs par rakstu: Kurzemes Tūrisma asociācija veidos jaunu zīmolu „Ražots Kurzemē”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!