Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Klāt rudens izstāde „Ražots Latvijā 2010”!

16.11.2010

Rudens izstāde „Ražots Latvijā 2010”, kas notiks 2010. gada 25.-28. novembrī Rīgā, “Skonto hallē”, piedāvā uzņēmumiem ne tikai izstādīt, bet arī tirgot savu produkciju, un izstādes organizētāji SIA „KELLE EXPO” prognozē apmeklētāju lielu interesi un aktivitāti.

Rudens izstādē „Ražots Latvijā 2010” pulcēsies ražotāji un pakalpojumu sniedzēji no visas Latvijas. Izstāde ir gan labs atskaites punkts par paveikto, gan iespēja popularizēt savu uzņēmumu, interesentus iepazīstināt ar jaunumiem un atrast sadarbības partnerus. Izstādē ir pārstāvētas teju visas ražošanas nozares, sākot no pārtikas un amatniecības, līdz auto, tehnoloģijām un kokapstrādei, ko pārstāv, piemēram, SIA „Super Bebris”: līmēto koka būvdetaļu, līmēta koka frēzbaļķu māju un saliekamo koka paneļu māju ražotājs.
Pirmoreiz izstāde „Ražots Latvijā 2010” notika šā gada pavasarī, pulcējot ap 300 dalībnieku un vairāk kā 23 000 apmeklētāju. Daudzi uzņēmēji guva pozitīvu pieredzi un piedalās arī rudens izstādē. Piemēram, „Cēsu alus”, „Milda KM”, „Iecavnieks”, „Lote Toys”, „Cepļi” un daudzi citi.
Stāsta Ingrīda Žagata, keramikas darbnīcas „Cepļi” īpašniece: „Prieks, ka nākamā „Ražots Latvijā” izstāde norisinās jau šoruden. Novembra beigas tirgotājiem ir lielisks laiks, kad cilvēki aktīvi meklē dāvanas Ziemassvētkiem. No vienas puses, uzņēmumi iegūst jaunus pircējus un sadarbības sakarus, no otras – pircējiem ir iespēja iepazīt un izvēlēties interesantas, kvalitatīvas un, galvenais, tepat Latvijā tapušas lietas.”
Izstādē paredzētas arī izklaides bērniem kopā ar „Annels atrakciju parku”, bet visu ģimeni priecēs „Rīgas motormuzejs” ar antīkajiem auto, savukārt, no iespaidiem noguruši varēs atpūsties laikraksta „Ir” atpūtas stūrītī.
SIA „KELLE EXPO” valdes priekšsēdētājs Erlens Kelle skaidro: ”Mūsu mērķis ir, lai izstāde „Ražots Latvijā” kļūtu par tradicionālu gadskārtēju tikšanās vietu Latvijas ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem. Atšķirībā no citām Latvijas izstādēm, kur pārsvarā piedalās vienas nozares uzņēmumi, izstādē „Ražots Latvijā” pārstāvēti visdažādāko nozaru ražotāji un pakalpojumu sniedzēji.
Svarīga izstādes „Ražots Latvijā” priekšrocība – tā vienlaikus ir arī gadatirgus, proti, ražotāji var ne tikai demonstrēt savu produkciju, bet arī brīvi to pārdot.
Kā novērojām jau pavasara izstādē, šāds formāts ļoti piesaista ļaužu interesi. Gadatirgus apmeklējums latviešiem jau izsenis ir tradicionāli svētki, kur degustēt dzērienus un ēdienus, iegādāties nepieciešamas lietas, satikt paziņas un aizraujoši pavadīt laiku. Izstāde „Ražots Latvijā” ir organizēta tieši ar šādu mērķi, tāpēc mēs aicinām apmeklētājus nākt kopā ar ģimenēm – izstādē būs daudz interesanta gan tētiem, gan mammām un, protams, arī izklaidējošas nodarbes bērniem.”
 

Komentārs par rakstu: Klāt rudens izstāde „Ražots Latvijā 2010”!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!