Sestdiena, 2. Marts, 2024
Luīze, Laila, Lavīze
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziemas tūrisma rallijs „Piedzīvojums Vidzemē”!

12.11.2010

Protams, nevienu nepārsteigsim, ja atkārtosim – Latvija ir skaista jebkurā gadalaikā. Tikai katram gadalaikam savas iespējas – ja rudens vakariem prāta spēles, konkursi, krustvārdu mīklas un rāma vakarēšana, tad skaistai ziemas dienai – slēpošana, slidošana, piesniguši meži, braukšana no kalna ar ragaviņām vai kaut ar jelkādu „slīdammateriālu” un vēl daudz kas cits atraktīvs un aizraujošs .

Tūrisma portāls/medijs www.atputasbazes.lv jums tomēr ir sagatavojis arī pārsteigumu: nākamā gada 19. februārī mēs jūs atkal aicinām piedalīties tūrisma rallijā! Šoreiz maršruts vedīs pa Vidzemi un, kā parasts, piedāvāsim pabūt gan pazīstamās un populārās atpūtas vietās, gan iepazīt arī mazāk zināmo, bet tikpat skaisto un pārsteidzošo.
„Piedzīvojums Vidzemē” – tāds nosaukums dots tūrisma rallijam. Jo piedzīvojumu gan maziem, gan lieliem patiešām netrūks: gan tradicionālie ziemas prieki, gan asprātīgi uzdevumi un spēles, gan „prāta asināšana”, šķetinot maršruta leģendas. Protams, tiks arī skaitīti punkti un būs uzvarētāji, bet, tāpat kā vasaras lielajā notikumā – tūrisma rallijā „Piedzīvojums Kurzemē”, mēs jums iesakām: ne jau ātrumam ir nozīme un pat ne punktu skaitam (jo būs arī daudzas pārsteiguma balvas) , bet gan jūsu atpūtai, jūsu priekam, jūsu labajam noskaņojumam. Tieši tādēļ mēs rūpēsimies, lai jums tiešām būtu interesanti, lai Vidzemes ziemas iepazīšana un izbaudīšana paliktu vislabākajā atmiņā un tad jau – cik tad nu vairs tālu līdz pavasarim un lielajam ceļojumu laikam!
Portāla rīkotais tūrisma rallijs „Piedzīvojums Vidzemē” sāksies Siguldā, laukumā pie Gaujas Nacionālā parka Tūrisma informācijas punkta (iepretī Gūtmaņa alai). Starts jau tradicionāli plkst. 8.00 - 10.00. Maršruts vedīs pa Siguldas, Krimuldas, Sējas, Inčukalna, Līgatnes, Amatas, Cēsu, Pārgaujas, Raunas, Vecpiebalgas un Gulbenes novadiem, noslēdzoties Vecgulbenes muižā, kur notiks apbalvošana visdažādākajās nominācijās un īstu, neatkārtojamu ziemas vakara prieku baudīšana.

Protams arī vērtīgas balvas uzvarētājiem rallijā neizpaliks no Halis, Ravenol, Žagarkalna, Ozolkalna, viesnīcas Santa, Valters un Rapa, Gandrs, Piebalgas alus u.t.t.

Speciāla balva arī auto klubam, kas būs kopvērtējumā savākuši visvairāk punktus starp auto klubiem - kluba tusiņš viesu namā un pēršanās pirtiņā!

Noslēguma pasākumā būs iespēja arī pašiem nodemonstrēt iemaņas driftā speciāli tam sagatavotā laukumā!

 

Dalības kartes jau savlaicīgi iegādājamas „Biļešu Servisa” kasēs.

Vairāk informācijas www.turismarallijs.lv

Izbaudīsim Vidzemes ziemu kopā! Tiekamies 19. februārī!
Jūsu www.atputasbazes.lv
 

Komentārs par rakstu: Ziemas tūrisma rallijs „Piedzīvojums Vidzemē”!

Raimis
01.12.2010 12:07:43
Laikam jau jāturpina tradīcijas un būs jāpiedalās! :) Šoreiz derētu ar kādu vietu izcīnīt! :)
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!