Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspilī būs jauna figurālā puķu dobe

11.11.2010

Ventspils pamatoti sauc sevi par puķu un strūklaku galvaspilsētu. Pirmās puķes šeit uzplaukst jau agrā pavasarī, un arī rudenī līdz pat salnām bagātīgi turpina ziedēt puķes. Īpašas ir arī Ventspils puķu skulptūras. Lai pilsēta iegūtu jaunus akcentus, pēc iedzīvotāju ierosinājuma nākamgad Ventspilī taps jauna figurālā puķu dobe.

Pateicoties iedzīvotāju aktivitātei un ierosinājumiem, Ventspils pilsētas domes Pilsētas attīstības komisijā nolemts atbalstīt jaunas figurālās puķu dobes jeb topiārija izveidi. No iedzīvotāju iesūtītajām idejām par piemērotāko atzīta ideja par zaķu ģimeni. Jaunā „ģimenīte” atradīsies jaunizveidotajā skvēriņā pie Mazbānīša gala stacijas „Kalns”, netālu no Piedzīvojumu parka, kur ir vērojama cilvēku plūsma gan ziemā, gan arī vasarā.

Šobrīd Ventspili rotā piecas unikālas puķu skulptūras un figurāli veidoti apstādījumi: Bērnu pilsētiņā atrodama pīļu ģimenīte, Ostas ielas promenādē – puķu mārītes, pie Akvaparka –zemūdens pasaules puķu zivis, Jaunpilsētas skvērā – Sanda Prūša bobsleja kamanas ar puķu bobslejistiem, bet Lielajā prospektā ventspilniekus un pilsētas viesus priecē unikāls ziedu pulkstenis. Nākamajā vasarā šīm figurālajām puķu dobēm pievienosies jau pieminētā zaķu ģimenīte.

Līdztekus jaunas figurālās puķu dobes izveidei Ventspilī norisinās arī citi darbi pie pilsētas zaļās struktūras pilnveidošanas – plānoti jauni koku stādījumi rekonstruēto un no jauna izbūvējamo ielu zaļajās zonās, kā arī tiek strādāts pie idejām Pārventas centra ārtelpas sakārtošanai un aktualizēšanai.

Ventspils pilsētas dome pateicas visiem tiem ventspilniekiem un pilsētas viesiem, kas iesūtīja savas idejas jaunas ziedu figurālās dobes izveidei Ventspilī. Aicinām jūs arī turpmāk būt atsaucīgiem un piedalīties mūsu pilsētvides veidošanā!

Komentārs par rakstu: Ventspilī būs jauna figurālā puķu dobe

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!