Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Latvija gatava pievienoties „Hotelstars Union”

04.11.2010

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija /LVRA/, kopā ar Lietuvas un Igaunijas asociācijām, 2010. gada 27. oktobrī izteica gatavību pievienoties Eiropas vienotajai Viesnīcu zvaigžņu klasifikācijas sistēmai „Hotelstars Union”.

Viesnīcu zvaigžņu klasifikācijas sistēmas „Hotelstar Union” tikšanās laikā Budapeštā, 2010. gada 27. oktobrī, kurā piedalījās pārstāvji no 22 Eiropas valstīm, kā arī Turcijas, Kipras un Izraēlas, tika prezentēta 2009. gada decembrī dibinātā vienotā Eiropas Viesnīcu zvaigžņu klasifikācijas sistēma „Hotelstars Union” ( turpmāk - „Hotelstars Union”), kura jau šobrīd apvieno Austrijas, Čehijas, Nīderlandes, Šveices, Ungārijas, Vācijas un Zviedrijas viesnīcu un restorānu asociāciju biedrus. „Hotelstars Union” patrons ir HOTREC - „Asociācija Viesnīcas, restorāni un kafejnīcas Eiropā”.
Sistēmas „Hotelstars Union” mērķis - harmonizēt klasifikācijas prasības un procedūras Eiropas valstīs, celt dalībvalstu viesnīcu nozares kvalitāti, prestižu un atpazīstamību kā īpašs mārketinga instruments.
Vienotā klasifikācijas sistēma satur vairāk objektīvo kritēriju un balstās uz punktu sistēmu ar 270 minimāliem obligātiem kritērijiem, kā arī izvēles kritērijiem katrai zvaigžņu kategorijai.
Tikšanās laikā visas trīs Baltijas valstis, tajā skaitā arī LVRA, izteica gatavību tuvāko 2 gadu laikā pievienoties „Hotelstars Union” vienotajai sistēmai, tādējādi nākotnē padarot Latvijas un Baltijas viesnīcas atpazīstamākas un konkurētspējīgākas ne vien Ziemeļvalstu un Baltijas jūras valstu reģionā, bet visā Eiropā. Pārejas perioda laikā visas LVRA uzņēmuma „Viesnīcu un restorānu centrs” sertificētās mītnes tiks savlaicīgi informētas par gaidāmajām pārmaiņām klasifikācijas prasībās un procedūrās. Katra no dalībvalstīm saglabā līdzšinējo klasifikācijas sistēmas zīmi.

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija(LVRA) ir profesionāla darba devēju organizācija, kas apvieno naktsmītnes un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus profesionālai sadarbībai, ar mērķi, uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti, sakārtot Latvijas viesnīcu tirgu un pārstāvēt Latvijas viesnīcu un restorānu biznesu pasaulē

HOTREC – „Asociācija Viesnīcas, restorāni un kafejnīcas Eiropā” ir profesionālo asociāciju konfederācija, kura savās rindās apvieno 40 nacionālas viesmīlības asociācijas 25 ES valstīs. HOTREC mērķis - veidot labvēlīgu likumdošanas vidi, kas dod iespēju viesmīlības nozares uzņēmumiem attīstīties un vairāk darba vietu, veicinot ekonomikas izaugsmi.

Sīkākai informācijai:
Edvīns Buka (SIA „ Viesnīcu un restorānu centrs”direktors) – tel.:67014131 vai 29428421; edvins.buka@hotel.lv

Santa Graikste (LVRA izpilddirektore) - tel.: 7014131 vai 29484738; santa.graikste@hotel.lv

Komentārs par rakstu: Latvija gatava pievienoties „Hotelstars Union”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!