Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Valsts svētku pasākumi Cēsu novadā novembrī

03.11.2010

Atzīmējot Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas 92.gadadienu, Cēsu novadā iedzīvotājiem un viesiem ir sagatavoti īpaši svētku dienu pasākumi.

Lāčplēša diena 11.novembrī iesāksies plkst.17:30 ar svinīgu uzrunu pie Skolnieku rotas pieminekļa, kam sekos lāpu gājiens uz Lejas kapiem. Kā ierasts, šajā dienā, Cēsu Pils parka estrādē, cēsnieki aicināti veidot mirdzošu Latvijas kontūru ritma grupas „Pērkonvīri” pavadībā. Vakarā plkst.19:30 Cēsu Viduslaiku pils pagalmā tiks demonstrēta režisora Askolda Saulīša dokumentālā skaņu filma "Bermontiāde”, par latviešu brīvības cīņām 1919. gada oktobrī un novembrī.

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai veltītie pasākumi iesāksies jau 16.novembrī, kad Cēsu Pils koris Izstāžu namā sniegs koncertu „Latvija cauri gadalaikiem”. Vēl šajās dienās patīkamu pārsteigumu ir sagatavojis Cēsu Vēstures un mākslas muzejs, jo 17.novembrī būs muzeja atklātā krājuma atvēršanas pasākums, līdz ar to sabiedrībai būs pieejama apskatei daļa no muzeja vērtīgākajiem eksponātiem. Arī Vaives tautas namā notiks svētku sarīkojums ar Vaives pagasta kustības ”Labo darbu krātuvīte” nominantu apbalvošanu, koncertu un balli. 18.novembra svētku norises ievadīs dievkalpojums Cēsu Sv. Jāņa baznīcā, būs ziedu nolikšana pie Uzvaras pieminekļa, bērnu zīmējumu izstādes „Mana Latvija” atklāšana, svinīgais sarīkojums un muzikāls koncertuzvedums „Ja Tu man esi…”, bet vakarā Cēsu Vienības laukumā Latvijas Valsts himnu un patriotiskās dziesmas dziedās Cēsu kori.

Vairākas jaunas un patriotiskas izstādes par godu valsts svētkiem ir sagatavojis Izstāžu nams, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs un Cēsu Centrālās bibliotēka.


Plašāka informācija par pasākumiem Cēsu novadā: www.cesis.lv

Komentārs par rakstu: Valsts svētku pasākumi Cēsu novadā novembrī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!