Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Mārtiņdienas konkurss

28.10.2010

Portāls www.atputasbazes.lv jums piedāvā jaunu konkursu: par Mārtiņdienu. Šie ir īpaši skaisti rudens svētki, kad saimnieces uz galda klāj baltu galdautu, māla krūkā liek baltas puķes un savu saimi un viesus cienā ar vistas, gaiļa vai zoss cepeti. Skaisti un bagāti svētki.
Mārtiņi parasti atnāk ar salu un varbūt arī sniegu, bet tas šiem svētkiem patiešām piedien. Jo līdz ar Mārtiņiem beidzas klusais veļu laiks – mirušo pieminēšana, un iesākas ķekatnieku nebēdnības. Mums nav par ko skumt, jo katram gadalaikam ir savs skaistums un sava rosība, kas visas pelēkās dienas var padarīt raibas jo raibas.
 

Jautājumi atrodami portāla sadaļā Konkursi. Balvas šoreiz dāvā Salaspils kultūras nams „Rīgava” un grupa „Double Faced Eels”. Konkurss noritēs no 29. oktobra plkst. 10.00 līdz 5. novembra plkst. 10.00. Veiksmīgajam uzvarētājam „Rīgava” dāvā ielūgumu četrām personām uz Mārtiņdienas svētkiem 7. novembrī, kad varēs noskatīties Liepājas leļļu teātra izrādi “Kā zaķis par zaķi brauca”, popgrupas “Knīpas un Knauķi” koncertu, Alsungas suitu sievu uzstāšanos, mazu un lielu pašmāju dziedātāju un dejotāju priekšnesumus, kā arī izbaudīt tautas sadancošanu un sadziedāšanu. Savukārt populārā grupa „Double Faced Eels” dāvina savu jauno, tikko iznākušo albumu „Vēl patiesāk”.
Jūsu portāls www.atputasbazes.lv jums novēl veiksmi, lai ar priecīgu prātu un labu garastāvokli sagaidītu Mārtiņus!
 

Komentārs par rakstu: Mārtiņdienas konkurss

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!