Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Brauciens ar Ventspils Mazbānīti ir romantisks piedzīvojums

12.10.2010

Latvijas televīzijas pārraidē „iESpēja”, kurā tika demonstrēts sižets par Ventspils Mazbānīša attīstību Piejūras brīvdabas muzejā, tas tika nodēvēts par romantiskāko Eiropas Savienības finansēto projektu. Jāpiekrīt, jo projektējot, būvējot ēkas un dzelzceļa līniju, iekārtojot ekspozīciju patiešām izdevies panākt īpašu 20.gadsimta vēsturiskajai videi pietuvinātu gaisotni. To augstu novērtē gan pilsētas viesi, gan ventspilnieki. Par to liecina tāliem un tuviem brauktgribētājiem augustā un septembrī pārdoto biļešu skaits - vairāk kā 24 tūkstoši.

Arī oktobrī Mazbānītis kursē pa jau ierasto maršrutu no muzeja caur Jūrmalas parku, garām milzu enkuriem, caur priežu silam, kurā, rūpīgi ieskatoties, var pamanīt dzeņus kaļam un aizskrienam pa kādai vāverei, līdz pat stacijai „Kalns”, kas atrodas līdzās Piedzīvojumu parka atrakcijām. Vilciens līdz 17.oktobrim kursēs ceturtdienās, piektdienās, sestdienās, svētdienās no stacijas „Muzejs” 11.30, 13.00, 15.00, 16.30, no stacijas „Kalns” – 12.00, 13.30, 15.30, 17.00. Oktobra 2.pusē reisu skaits atkarībā no brauktgribētāju skaita saglabāsies tāds pats vai arī samazināsies. Sekojiet informācijai!
Pirms dodaties braucienā ar īsto gandrīz simtgadīgo tvaika lokomotīvi un krāsainajiem vagoniņiem, Mazbānīša maršrutu varat izbaudīt arī virtuāli www.mazbanitis.ventspils.lv (te atradīsiet arī braukšanas laikus un cenas) vai http://www.ventspilsmuzejs.lv/mazbanitis. Sadarbībā ar Ventspils bibliotēku virtuālais mazbānītis „brauc” Ventspils Galvenās bibliotēkas (Akmeņu ielā 2) un Pārventas bibliotēkas (Tārgales ielā 4) publiskajos datoros, kuri bibliotēkas reģistrētiem lietotājiem pieejami bez maksas.

Komentārs par rakstu: Brauciens ar Ventspils Mazbānīti ir romantisks piedzīvojums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!