Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Noslēdzās LRTIB un Liepājas pilsētas Domes rīkotais foto konkurss

04.10.2010

1.oktobrī noslēdzās LRTIB un Liepājas pilsētas Domes rīkotais foto konkurss. Foto konkursam darbus iesnieguši 15 fotogrāfi - gan amatieri, gan profesionāļi, un konkursa vērtēšanas komisijai būs jāizvērtē 112 fotoattēli.

Foto konkursa darbos ir atspoguļota gan Liepājas arhitektūra un jūra, kas ir viens no pilsētas simboliem, gan pilsētas iedzīvotāji svētkos un ikdienā, sports un kultūra. Tā kā Liepāja šogad svin pilsētas ievērojamākā arhitekta Maksa Paula Berči jubileju, tad atsevišķi tiks izvērtētas fotogrāfijas, kuros attēlota šī meistara veidotā arhitektūra. Pasaules arhitektūras dienas pasākumu ietvaros tirdzniecības centrā „SALA XL” 15.oktobrī tiks atklāta foto izstāde „Mans laiks, mana pilsēta”, kurā tiks izstādīti labākie konkursantu darbi, kas atspoguļo Liepājas arhitektūru. Savukārt Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja skatlogos no 15.oktobra būs apskatāmi visu konkursa laureātu darbi.
Konkursa vērtēšanas komisijā piekrituši būt Liepājas pilsētas Domes un Sporta pārvaldes pārstāvji, profesionāli fotogrāfi un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja pārstāvji.
Labāko fotoattēlu autori saņems naudas balvas. Pirmās vietas ieguvējs saņems 100 Ls, otrās – 75 Ls, trešās – 50 Ls. Tiks piešķirta arī Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes sarūpētā speciālbalva 2010.gada labākajai Liepājas sporta bildei.
Foto konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 15.oktobrim Liepājas pilsētas mājas lapā, bet jau tagad Tūrisma informācijas biroja darbinieki saka paldies visiem konkursa dalībniekiem par paveikto darbu un iesniegtajām fotogrāfijām.
 

Komentārs par rakstu: Noslēdzās LRTIB un Liepājas pilsētas Domes rīkotais foto konkurss

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!