Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pasākumu cikls jauniešiem un ne tikai

04.10.2010

Oktobra sākumā teātra namā “Jūras vārti” tiek rīkots pasākumu cikls, kas ietver gan A.Osokina klavierkoncertu, gan angļu cirka un Jaunā Teātra institūta izrādi, kā arī iespēju bez maksas baudīt Goran Gora un “Tramplīns” koncertu, apmeklējot iepriekš minētos pasākumus.

Teātra nama lielajā zālē 7.oktobrī plkst. 19.00 būs iespēja baudīt klavierkoncertu “Veltījums Šopēna un Šūmaņa 200-gadei” pianista Andreja Osokina pavadījumā. (Ieeja uz koncertu Ls 2,00)
Koncerts ir veltīts divu izcilu romantisma laikmeta komponistu divsimtajai dzimšanas dienai, kuru šogad svin visa mūzikas pasaule. Gan Šūmanim, gan Šopēnam klavieres bija nozīmīgs līdzeklis savu muzikālo ideju izklāstam. Abi komponisti tieši klavieru skanējumam veltīja savas vissirsnīgākās emocijas un domas un radīja neatkārtojamus šedevrus klaviermūzikā. Koncerta pirmā daļa būs pilnībā veltīta Roberta Šūmaņa klaviermūzikai un otrajā daļā skanēs Frederika Šopēna klavieru darbi.

8.oktobrī plkst. 16.00 uz lielās zāles skatuves pirmajā daļā būs iespēja vērot angļu cirka “Table top circus” mākslinieku izrādi. “Table top circus” jau kopš 1996.gada aktīvi darbojas Lielbritānijā, veidojot cirka performances, izrādes, meistardarbnīcas dažāda vecuma cilvēkiem, kā arī rīko festivālus, kuros paši aktīvi piedalās. Plkst. 18.00 – cirka uzveduma otrā daļa būs kā meistarklase, kurā varēs piedalīties un trikus mācīties arī skatītāji. (Ieeja uz pasākumu Ls 1,00)
Savukārt plkst. 17.00 (cirka pārtraukuma laikā) notiks Jaunā teātra institūta izrāde “Pasakas par Ņukucīti”, kuras laikā apmeklētājiem tiek piedāvāt unikāla iespēja klausīties pasaku un tajā pašā laikā vērot kā tā tiek vizuāli attēlota. (Ieeja uz izrādi Ls 1,00)
Izrādē apvienojušies divi mākslas nozares profesionāļi - gleznotāja Anda Lāce, kā arī režisors un pasaku stāstītājs Varis Klausītājs. Izrāde "Pasakas par Ņukucīti" ir balstīta uz pasaku stāstīšanu, un izrādes realizācijas forma ir neierasta Latvijas profesionālā teātra skatuvei. Vienas stundas laikā dzīvā kontaktā pasniegtais profesionālais priekšnesums rosina skatītājā iztēli un aicina izjust pasakas radīšanas klātbūtni, ļaujot ikvienam izbaudīt mākslas veidu ansambli: tekstuāli - A. Neibarta pasakas un vizuāli - vienlaicīga gleznošana visas izrādes laikā.

Pasākumu cikls noslēgsies 9.oktobrī plkst. 18.00 ar Goran Gora un “Tramplīns” koncertu teātra nama “Jūras vārti” lielajā zālē. (Ieeja uz koncertu Ls 2,00)
Plašāku uzmanību mūziķis Goran Gora pirmo reizi ieguva 2005. gada otrajā pusē ar pirmajiem radio singliem „Slow Down” un „Fools In Love” un albumu „JetLag”. Līdz šim Goran Gora ir bijis īpašais viesis Nouvelle Vague, Kings Of Convenience, Frank Turner (ex-Million Dead) un Thomas Denver Jonsson koncertos Rīgā, uzstājies pasaules lielākajā mūzikas konferencē SXSW Ostinā, Teksasā, ASV, kā arī koncertējis Lielbritānijā, Zviedrijā, Vācijā, Francijā, Igaunijā, Gruzijā un citās valstīs.
Par Latvijas indie-pop mūzikas pionieriem dēvētās grupas “Tramplīni” aizsākumi meklējami 1997. gadā Liepājā. Pēc klusēšanas perioda Tramplīni atsāk muzicēt atjaunotā sastāvā Rīgā izdodot savu otro EP “Hallo, mazie!”. Pašreizējais sastāvs ir Anete Kozlovska, Māris Peterlēvics, Jānis Birznieks, Uldis Kozlovskis, Jānis Barlo, Aigars Celms, Krists Solovejs un Kaspars Majors.

Super piedāvājums!
Apmeklējot pasākumus 7. un 8. oktobrī par 4 latiem, saglabājot un uzrādot biļetes, koncerts 9. oktobrī par brīvu!
 

Komentārs par rakstu: Pasākumu cikls jauniešiem un ne tikai

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!