Pirmdiena, 17. Jūnijs, 2024
Artis, Artūrs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziemas tūrisma rallijs „Piedzīvojums Vidzemē”!

02.10.2010

Aicinām jauniem pārsteigumiem – ziemas tūrisma rallijs „Piedzīvojums Vidzemē”!
Protams, nevienu nepārsteigsim, ja atkārtosim – Latvija ir skaista jebkurā gadalaikā. Tikai katram gadalaikam savas iespējas – ja rudens vakariem prāta spēles, konkursi, krustvārdu mīklas un rāma vakarēšana, tad skaistai ziemas dienai – slēpošana, slidošana, piesniguši meži, braukšana no kalna ar ragaviņām vai kaut ar jelkādu „slīdammateriālu” un vēl daudz kas cits atraktīvs un aizraujošs . Tūrisma portāls/medijs www.atputasbazes.lv jums tomēr ir sagatavojis arī pārsteigumu: nākamā gada 19. februārī mēs jūs atkal aicinām piedalīties tūrisma rallijā!


Foto: atputasbazes.lv

Šoreiz maršruts vedīs pa Vidzemi un, kā parasts, piedāvāsim pabūt gan pazīstamās un populārās atpūtas vietās, gan iepazīt arī mazāk zināmo, bet tikpat skaisto un pārsteidzošo.
„Piedzīvojums Vidzemē” – tāds nosaukums dots tūrisma rallijam. Jo piedzīvojumu gan maziem, gan lieliem patiešām netrūks: gan tradicionālie ziemas prieki, gan asprātīgi uzdevumi un spēles, gan „prāta asināšana”, šķetinot maršruta leģendas. Protams, tiks arī skaitīti punkti un būs uzvarētāji, bet, tāpat kā vasaras lielajā notikumā – tūrisma rallijā „Piedzīvojums Kurzemē”, mēs jums iesakām: ne jau ātrumam ir nozīme un pat ne punktu skaitam (jo būs arī daudzas pārsteiguma balvas) , bet gan jūsu atpūtai, jūsu priekam, jūsu labajam noskaņojumam. Tieši tādēļ mēs rūpēsimies, lai jums tiešām būtu interesanti, lai Vidzemes ziemas iepazīšana un izbaudīšana paliktu vislabākajā atmiņā un tad jau – cik tad nu vairs tālu līdz pavasarim un lielajam ceļojumu laikam!
Starts jau tradicionāli plkst. 8.00 - 10.00. Maršruts vedīs uz Cēsīm un Madonu. Dalības kartes jau savlaicīgi būs iegādājamas „Biļešu Servisa” kasēs.

Izbaudīsim Vidzemes ziemu kopā! Tiekamies 19. februārī!
Jūsu www.atputasbazes.lv
 

Komentārs par rakstu: Ziemas tūrisma rallijs „Piedzīvojums Vidzemē”!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!