Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Cēsu rozā velosipēdu pārvērtības

27.09.2010

Sestdien, 25.septembrī, Cēsīs notika velosipēdu veikala „Eži” un „Cēsu Kultūras un tūrisma centra” kopīgi rīkotā rozā velosipēdu apgleznošana.

Apgleznot velosipēdus, un tādējādi paužot atbalstu „Starptautiskajai dienai bez auto”, bija ieradušies A/S Cēsu Alus valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone Zatlere ar savu ģimeni un uzņēmuma darbinieku komandu; Gundega Skudriņa no R/A „Skudras metropole” ar savu ģimeni; Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders; Cēsu Mākslas skola; Cēsu Centrālās bibliotēkas pārstāvji; Cēsu zobārstniecības poliklīnika; Cēsu jauniešu dome; Fonoklubs; laikraksts „Druva”; uzņēmums „JD Tehnika”; veikals „Gaisma”; Cēsu Kultūras un tūrisma centrs un aktīvā tūrisma centrs „Eži”. Divus velosipēdus apgleznoja ģimenes ar mazajiem cēsniekiem.

„Akcija ir izdevusies. Mērķis, pievērst uzmanību velosipēdam kā dabai nekaitīgam pārvietošanās transportlīdzeklim, ir sasniegts. Cilvēki ir pamanījuši krāsainos riteņus pilsētas ielās, fotografējas pie tiem un jācer, ka kādu tas pamudinās dzīvot videi draudzīgāk”, atzina akcijas idejas autors un organizators, aktīvā tūrisma centra „Eži” īpašnieks Mārtiņš Malcenieks.

Apgleznotie velosipēdi atkal tiek izvietoti Cēsu ielās, lai tie ar savu košumu turpinātu iepriecināt pilsētas iedzīvotājus un viesus.

Un ikvienam interesentam ir iespēja jauki pavadīt rudenīgo laiku Cēsīs piedaloties spēlē „VeloFotoMedības”: jāatrod visi apgleznotie velosipēdi un jānofotografējas pie tiem, fotogrāfijas jāatrāda veikalā „Eži”, Pils laukumā 1. Ikviens, kas būs atradis visus velosipēdus, saņems bezmaksas ieeju Cēsu pils kompleksā un dāvanu no veikala „Eži”! Vairāk informācijas www.ezi.lv. Akcija spēka līdz š.g. 1.novembrim.

Jau ziņots, ka, lai pievērstu uzmanību pasaules dienai bez auto, 17. septembrī aktīvā tūrisma centrs „Eži”, Cēsīs dažādās vietās izvietoja rozā krāsā nokrāsotus velosipēdus ar saukli „Mazāk dūmu – vairāk muskuļu”. Ar šo akciju organizatori aicināja cēsniekus ikdienā vairāk braukt ar velosipēdiem. Akciju atbalstīja Cēsu novada pašvaldība, veikals „Gaisma” un SIA „JD Tehnika”.
 

Komentārs par rakstu: Cēsu rozā velosipēdu pārvērtības

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!