Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jauns interneta konkurss – „Ziemas sports Latvijā”!

25.09.2010

Mēs itin bieži sakām – nav laika, nav laika, nav laika... Tūrisma portāls/medijs www.atputasbazes.lv un atpūtas un sporta komplekss „Zemgale” Jelgavā piekrīt: jā, nav laika. Mums un jums vienkārši nav laika nodoties rudens depresijai vai grūtsirdībai, jo ir tik daudz interesanta un lietderīga, ko darīt. Ar sportu un sportošanu visas rudenīgās skumjas kā ar vienu grābekļa vēzienu tiks sagrābtas kaudzē, lai ar prieku un patiku izbaudītu tieši tās iespējas, kādas mums dod rudens un ziema.

„Zemgalē” arī rudenī un ziemā jūs lieliski varat atpūsties ledus hallē vai boulinga zālē: garlaicīgi nebūs nevienam, lai cik mazs, jauns vai vairs ne tik jauns jūs būtu. Vienkārši – parūpējieties par sevi, izbaudiet veselīga un aktīva dzīvesveida priekšrocības! Bet tieši šajā reizē mēs jums piedāvājam ne tikai fizisko labsajūtu, bet arī prāta spēli. Padomāsim par Latviju un Latvijas ziemas sporta veidiem. Jūsu uzmanībai – konkurss portālā www.atputasbazes.lv „Ziemas sports Latvijā” (01.10.10 – 07.10.10) Jo sporta sasniegumi, sporta notikumi, protams, arī ir tautas un Latvijas vēstures daļa. Ar ko mēs esam spēcīgi un savā ziņā bagāti? Ar to, ko zinām, ar to, ko atceramies, ar to, ko iepazīstam.
Konkursa jautājumus piedāvā sporta un atpūtas komplekss „Zemgale” Jelgavā, Rīgas ielā 11. Arī lieliska balva veiksmīgajam uzvarētājam - no atpūtas kompleksa „Zemgale”: dāvanu karte - 2 stundas boulinga celiņš uzvarētājam izdevīgā laikā (boulinga celiņu var izmantot 5 cilvēki) Jā pareizas atbildes būs vairākiem cilvēkiem,tad programma (08.10.2010) noteiks uzvarētāju.
Pārbaudīsim savu atmiņu, pārliecināsimies par spēju uzspēlēt arī prāta spēles un gaidīsim ziemu – lielo iespēju gadalaiku!

Komentārs par rakstu: Jauns interneta konkurss – „Ziemas sports Latvijā”!

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!