Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Koncertu tūre - projekts „Tava BALSS ir svarīga LATVIJAI” Daugavpilī

02.09.2010

Daugavpils Latviešu kultūras centrā, Rīgas ielā 22, 2010.gada 4.septembrī norisināsies koncertu tūre/projekts „Tava BALSS ir svarīga LATVIJAI” . Koncertu tūre ir radīta ar mērķi palielināt vēlētāju aktivitāti 2010. gada 2. oktobra Saeimas vēlēšanās un ar ar dziesmas un mūzikas palīdzību sabiedrībai ļaut aizdomāties par vērtībām, par atbildību, par Latvijas – mūsu valsts, nākotni. Koncertu tūre tiek īstenota 23 Latvijas pilsētās laika posmā no 18. augusta līdz 29. septembrim.

Galvenais šā pasākuma iniciators, patrons un finansētājs ir Pasaules brīvo latviešu apvienība (PBLA). Tamdēļ koncerti ir bez maksas, tādējādi paverot iespēju tos apmeklēt plašākam interesentu lokam.

Koncertos ar augstvērtīgiem muzikālajiem priekšnesumiem piedalīsies Trīs Latvijas tenori – Guntars RUŅĢIS, Nauris PUNTULIS, Miervaldis JENČS un rokgrupa „DZELZS VILKS”.

Projektā ir plānots iesaistīt arī nacionāla mēroga ar augstu reputāciju apveltītas un politiski neitrālas personības. Tāpat tiks aicināti ar īsām uzrunām koncerta laikā uzstāties vietēja mēroga ar tieši politisku nesaistītas autoritātes, kuru teiktajā izskanēs aicinājums sabiedrībai būt aktīvai, rīkoties tālredzīgi, izmantot savas pilsoņu tiesības un atbildīgi izdarīt izvēli 10. Saeimas vēlēšanās. Izdarīt savu izvēli, bet galvenais – BALSOT!

Ņemot vērā faktu, ka koncertos ieeja būs bez maksas, viss projekts ir politiski neitrāls un politiski korekts un vienīgā doma, ka konceptuāli izskanēs pasākumā būs – ejam balsot - tamdēļ PBLA un koncertu tūres dalībnieki izsaka cerību, ka katrs „Tava BALSS ir svarīga LATVIJAI” pasākums visā Latvijā būs kupli apmeklēts un sanākušie varēs ar mūzikas palīdzību baudīt pozitīvas, pacilājošas emocijas.

Ieeja bez maksas

Uz tikšanos Daugavpilī, Latviešu kultūras centrā.

Plašāka informācija:
Koordinators Lauris Krastkalns mob. 28375129; 26447330
e-pasts: lauris_krastkalns@inbox.lv www.EjamBalsot.lv
 

Komentārs par rakstu: Koncertu tūre - projekts „Tava BALSS ir svarīga LATVIJAI” Daugavpilī

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!