Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sadarbībā ar Dailes teātri: jauns konkurss „”Daile” un Latvijas vietas”

02.09.2010

Tūrisma portāla/medija www.atputasbazes.lv viena no darbības prioritātēm ir kultūras tūrisms. Mēs labprāt vēlētos kopā ar jums, portāla apmeklētājiem, atcerēties gan Latvijas kultūras vēsturi un izcilās personības, kas vistiešāk cēlušas tautas nacionālo pašapziņu, gan atpazīt un varbūt no jauna iepazīt kultūrvēsturiskos objektus Latvijā, gan izprast aktuālāko, kas pašlaik un tieši mums veido kultūras vidi un līdz ar to kopējo Latvijas tēlu.
 

Mēs turpinām un plašākā veidā piedāvājam jaunu iespēju : konkursus mūsu portālā. Nav nejaušība, ka pirmais konkurss, kas sāksies 11. septembrī – Raiņa 135. dzimšanas gadskārtas atceres dienā un lielākā un tradicionālākā Dzejas dienu pasākuma pie Raiņa pieminekļa Rīgā norises dienā – būs veltīts portāla sadarbības partnerim: lieliskajam, neatkārtojamajam, leģendārajam Dailes teātrim. Teātrim, kas šajā rudenī atzīmēs 90. jubileju, jo Daile – Rainis – dzeja vijas un savijas kopā, un it visi, kas devuši savu mūžu Dailes teātrim un saviem skatītājiem, ir patiesas cieņas, apbrīnas un - dzejas vērti.

Konkurss „”Daile” un Latvijas vietas” portālā www.atputasbazes.lv būs saistīts gan ar teātra vēsturi, gan pašreizējiem aktieriem un režisoriem, gan, protams, ar Latvijas vietām. Jo – mēs katrs esam daļa no Latvijas, un mums pieder tieši tik daudz, cik mēs par Latviju zinām...
Konkurss sāksies 11. septembrī ar jautājumu un noteikumu publikāciju portālā www. atputasbazes.lv. Atbildes gaidīsim līdz 18. septembra plkst. 10.00. Rezultāti portālā tiks publicēti 20. septembrī. Protams, zinot latviešu teātra mīlestību, pieļaujam, ka punktu skaits par pareizajām atbildēm diezgan daudziem varētu būt vienāds. Šiem dalībniekiem 20. septembrī tiks dota iespēja piedalīties īsā fināla konkursā, pēc kura 24. septembrī noteiksim uzvarētāju.
Uzvarētājam balva no Dailes teātra: ielūgums 2 personām uz kādu no teātra jubilejas sezonas izrādēm.
Sīkāka informācija portālā www.atputasbazes.lv.
Mēs esam bagāti tik, cik daudz mēs zinām!
 

Komentārs par rakstu: Sadarbībā ar Dailes teātri: jauns konkurss „”Daile” un Latvijas vietas”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!