Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Vai flirts var būt bīstams?

sestdiena, 21. augusts (2010)   

Sievietes koķetērija ir īsta māksla, bet izlikties noslēpumainai vai neiekarojamai – lielāka māka un prasme, ko iegūst ar laiku vai no dabas.
Katra no mums sievietēm ļoti labi apzinās, kas ir jādara, lai iegūtu nolūkotā vīrieša uzmanību, bet kur ir robeža starp filigrānu flirtu un vulgaritāti? Brīdī kad flirts ir vienīgais veids kā atrast saziņu ar pretējo dzimumu, sieviete var zaudēt sevi vīrieša acīs.

 


Protams, flirtēt un koķetēt sievietei ir jāprot, bet, ja šie ieroči tiek izmantoti nepārtraukti – no tiem nogurst. Var jau noslēpumaini smaidīt, bet ja tas notiek katru mīļu brīdi, vai vīrietim nesāks likties, ka jums ir iekaisis kāds sejas nervs? Sievietei ir intuitīvi jāsaprot, kad koķetēt, kad būt pašai. Koķetējot sieviete liek atplaukt vīrieša pašapziņai, liek tam justies komfortabli.

 


Nedomājiet, ka ja pārtrauksiet šo koķetērijas spēli, jūs zaudēsiet vīrieša uzmanību. Sievietes, kas neizmanto šos ieročus nav nebūt sliktākas vai kā savādāk brāķējamas kā tās, kas izmanto koķetērijas arsenālu maksimālajā apjomā, tādejādi atklājot to, ka ir nepārliecinātas, ar zemu pašnovērtējumu un alkst nepārtrauktas uzmanības. Sieviete, kas ir nepārtrauktā kaujas gatavībā ir arī nepārtrauktā stresā, ka tik kas nenoiet tā kā nevajag. Vai jums to vajag?
Pozitīvs iekarojumu rezultāts paceļ jebkura pašapziņu. Arī sievietes. Bet tajā pat laikā, ja vīrietis reaģē uz jūsu raidītajiem flirta signāliem, tas nebūt nenozīmē, ka viņa izrādītā interese ir patiesa. Arī viņi ļoti labi prot tēlot.

 


Aktīvo koķešu mērķis ir iegūt pēc iespējas vairāk pielūdzēju, lai vairotu ar katru no šiem ieguvumiem savu pašapziņu. Bet patiesība var izrādīties ne tāda kā vēlmes. Flirts ir derīgs, ja tam ir definēts nobeigums. Nesaistiet sevi ar cilvēkiem, kas nespēj izjust prieku un laimi no attiecībām, bet spēj spēlēt tikai teātri. Sievietei, kas no visas sirds vēlas satikt savu īsto mīlestību nav piemērots flirts – tas ir paredzētas tikai ātrām un īslaicīgām uzvarām. Jo cenšoties ar koķetēriju pievilināt vienu vīrieti var gadīties, ka īstais paiet garām....
 

Komentārs par rakstu: Vai flirts var būt bīstams?

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!