Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Iemācies vēlēties

sestdiena, 21. augusts (2010)   

Jebkurš no mums vēlas, lai piepildās jebkura mūsu vēlēšanās. Un tur nav nekā slikta vai nosodāma. Iedomājamies situāciju – ērti iekārtojamies dīvānā un domājam – Ko tādu varētu ievēlēties? Cits turpretim – Kāda velna pēc lai es ko vēlētos, tas tāpat nepiepildīsies. Man taču nekad neveicas.
Izrādās, ka galvenais nosacījums, lai vēlēšanās piepildītos ir skaidri jāzina ko tu patiesībā vēlies. Ja vēlēšanās ir plaši izvērsta un nekonkrēta, tad nav brīnums, ka tā nepiepildās. Kad vēlaties jel ko, jums skaidri jādefinē savas vēlmes, lai tās realizētos. Jo, ja tas tā nav, kā lai kāds saprot, ko tad jūs patiesībā vēlaties? Ja nav skaidri definētu vēlmju, nav arī to realizācijas.
Ja ko vēlaties, neierobežojiet sevi. Priekš kā vēlēties lietotu autiņu, ja neviens jums neaizliedz vēlēties Mersedesu? Mēs taču labi zinām, ka ne jau dievi ir prezidenti vai ģenerāļi, un ne jau dievi vīnogas ēd. Un vai kareivis kļūtu par ģenerāli, ja pats to nevēlētos? Ja jau sevi ierobežosiet savās domās, tad realitātē būsiet vēl skaudrāki un nežēlīgāki pret sevi. Attīstiet fantāziju, neierobežojiet sevi. Jo tiešām – vai nevarētu notikt brīnums un jūsu vēlēšanās piepildīsies? Vismaz domās esiet pret sevi atklāts un godīgs un vēlaties to, ko patiešām vēlaties. Un vai jūs esat sliktāks par pārējiem? Kāpēc lai jūs neiegūtu to, ko vēlaties, bet jums tā šobrīd nav?
Ievēlies ar skaidru prātu, jo domās ļoti konkrēti ir jāapraksta tas, ko vēlaties. Savādāk notiks kā vecā labā anekdotē – nēģeris nomaldās tuksnesī, pēkšņi no augšas atskan balss – Es izpildīšu trīs tavas viskvēlākās vēlēšanās, tikai pasaki, ko tu vēlies! Nēģeris ievēlas – Gribu būts balts, lai būtu daudz sievietes un ūdens. Un tas tur augšā viņa vēlmi izpildīja – nēģeris pārvērtās par baltu tualetes podu sieviešu tualetē. Šinī gadījumā to tur augšā par nepareizu vēlmju izpildījumu apvainot nevar.
Ievēloties vienmēr definējiet cik ilgā laikā vēlmei ir jāpiepildās, savādāk var iznākt kā vienā stāstā – vīrietis ievēlējās, lai viņu iemīl viena skaista meitene, bet neievēlējās, kad tam ir jānotiek. Viņa vēlēšanās piepildījās. Bet tikai tad, kad skaistā meitene bija kļuvusi par sačākstējušu večiņu.
Ievēlies ar humoru. Jo, ja vēlēšanās piepildīsies (kam noteikti ir jānotiek) ne gluži tā kā bija paredzēts, būs iespēja pasmieties par savu muļķību un nākamajā reizē nepieļaut neprecizitātes, jo mēs tak negribam būt klozeta podi?
 

Komentārs par rakstu: Iemācies vēlēties

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!