Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Vai jālieto palīglīdzekļi seksā?

ceturtdiena, 19. augusts (2010)   

Neatsākaties no iespējas dažādot savu seksuālo dzīvi izmantojot dažādus palīglīdzekļus. Jo vienmēr pastāv iespēja tādejādi uzlabot seksuālās dzīves kvalitāti.
Ja jūsu mīļotais seksā ir pasīvā puse un viņam pilnīgi pietiek ar seksu, kas ir nedaudz biežāks kā Ziemassvētki, šīs seksa rotaļlietas būs lielisks jūsu mīļotā aizvietotājs, protams, pie nosacījuma – ja jums tās ir pieņemamas un, ja to pielietošana jums ir patīkama.

 


Jūsu seksuālais apmierinājums ir viņa pienākums, tāpat kā jūsu – viņa seksuālās apetītes apmierinājums. Bet, jau sen ir pierādījies, ka apetītes mēdz būt dažādas – viens rij bez apstājas, citam pietiek ar drupačām. Ja jūsu apetīte ir veselīga, bet viņa – ņergas, tādēļ jau nav ne jums ne viņam jācieš. Un jau senie romieši izdomāja, ka palīglīdzekļi spēj radīt apmierinājumu, tādejādi neliekot ciest ģimenes dzīves kvalitātei. Nevēlaties ieviest mīļāko – ieviesiet vibratoru. Efekts līdzvērtīgs, tik nebūs ar ko parunāt, tomēr nevajadzīgā seksuālā neapmierinātība tiks noņemta. Ja esat audzināta pēc stingriem noteikumiem kā angļu lēdija, pārkāpiet šiem nevajadzīgajiem stereotipiem un gūstiet apmierinājumu. Nevienas morāles nomas tādejādi netiks pārkāptas! Bet jūs atgūsiet dvēseles mieru.
Tik pat labi vibratora klātesamība jūsu seksuālo rotaļu laikā var uzlabot un dažādot šajās rotaļās gūto baudījumu.
Vai mīļotajam jāsmaržo pēc parfimērijas fabrikas?

 


Jau Napaleons Bonaparts savlaicīgi rakstīja Žozefīnei pirms savas atgriešanās, lai tā nemazgājas, tādejādi ļaujot izbaudīt savu smaržu. Bet nav nepieciešams krist tik krasās galējībās, jo vismaz mēnesi nemazgāta miesa nebūs ne jums ne partnerim tīkama.
Mums pārāk ilgi ir borēts, ka tīram cilvēkam nav ne pēc kā jāsmaržo, varbūt vienīgi pēc ziepēm ar ko mazgājies, ka esam attālinājušies no sevis paša. Katram cilvēkam ir savs individuālais aromāts, ko nevajadzētu slēpt partnerim zem smaržu kārtas, bet tieši pretēji – ļaut partnerim izjust kā smaržojat.
Protams, ir jāievēro intīmā higiēna, tomēr daudzas pieredzējušas mīļotās atzīst, ka nav ne kā patīkamāka, kā pēc laba seksa just mīļotā spermas smaržu. Tāpēc ļaujaties šim piedzīvojumam, ko sniedz orālais sekss abpusēji. Nekautrējaties un nebaidieties atklāt savu patieso smaržu. Bet neaizmirstiet, ka tomēr sasvīdusi starpene un paduses diezin vai būs kārdinošais seksa veicinātājs.
Uzticieties partnerim. Un pirms seksa – kāpēc lai neizbaudītu kopēju dušu?
 

Komentārs par rakstu: Vai jālieto palīglīdzekļi seksā?

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!