Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Laulības bez laulībām

otrdiena, 27. jūlijs (2010)   

Dažreiz dzīvē ir jāveic dažādi eksperimenti un viens no šādiem eksperimentiem ir laulības bez laulībām. Tas, lai pārbaudītu vai tiešām esat derīgi jel kādai kopdzīvei.
 

 

1. Iesākot eksperimentu, centieties ar visām problēmām tikt galā paši, lai saglabātu eksperimenta tīrību un redzētu patiesos rezultātus. Nepaļaujieties uz ieinteresēto vai neieinteresēto personu palīdzību. Šajā spēlē nav jāiesaista visi radi, draugi, paziņas.
 

 

2. Jau uzreiz vienojieties cik ilgs būs izmēģinājuma laulību eksperiments. Nevajadzētu ar šīm spēlītēm aizrauties ilgāk kā pusgadu. Pēc tam jau vienai no pusēm var rasties priekšstats, ka tas ir ērti un nekas nav jāmaina. Beidzoties norunātajam laikam, izlemiet – vai oficiāli reģistrēsiet savas attiecības vai šķirsieties kā draugi. Jo eksperimenta gala rezultātam ir jābūt mērķim noskaidrot vai varat kopēji veidot ģimeni vai nē, nevis vienkārši kopā būšana. Tajā pat laikā, ja abi partneri vienojas, ka oficiāla attiecību reģistrācija nav priekš viņiem, var arī attiecības turpināties tādā pašā garā, vienīgi vajadzētu vairāk piedomāt pie attiecību juridiskās un mantiskās puses. Galvenais, lai iegūtais rezultāts apmierinātu abas iesaistītās puses.
 

 

3. Lai saprastu abu iesaistīto pušu attieksmi, vēlmes no iespējamās laulības dzīves ir daudz jārunā par šiem jautājumiem. Svarīgi ir, lai jūs savos uzskatos pat nebūdami saskanīgi, spētu atrast kopēju kompromisu, kas būtu jums abiem saistošs. Jums ir jāiemācās vienoties, piekāpties un būt līdzvērtīgiem. Protams, visu par ko jūs vienojaties varat iekļaut “Laulības līgumā”, tikai nevajag aizmirst, ka viss plūst un mainās, mainot arī iesaistītos cilvēkus un uz pasaules nekas nav ideāls, jo tas būt pārāk garlaicīgi. Ne vienmēr tas, kas šķiet aktuāls šodien, tāds pats paliks arī rītdien, tādejādi ir jāatstāj iespēja mainīt “Līgumā” noteikto, nevis dzelžaini pie tā turēties.

 


4. Piedomājiet par kontracepcijas jautājumu. Jo bērna ienākšana ģimenē, nu re – pati pateicu – tā vairs nebūs eksperimentālā laulība, tā jau būs īsta ģimenes dzīve ar visām no tās izrietošajām sekām. Tāpēc ir labāk tomēr izvairīties no neplānotas grūtniecības, lai pēc tam nevajadzētu nožēlot sekas.

 


5. Kā jau jebkurā eksperimentā, nenoskaņojiet sevi tikai uz pozitīvu rezultātu. Dzīvē visādi mēdz gadīties un nekas nav sāpīgāks kā vilties kārtējās gaismas pils sabrukšanā. Ja jau top skaidrs, ka nespēsiet sadzīvot kopā, neuztveriet to kā traģēdiju, atrodiet sevī spēkus draudzīgi šķirties, nesabojājot to jauko, kas jūsu starpā ir bijis. Tajā pat laikā nenoskaņojiet sevi, ka neesat piemērots ģimenes dzīvei, jo tas bija tikai neveiksmīgs eksperiments. Noteikti kaut kur ir jūsu otrā pusīte, kas būs ideāli jums piemērots, lai radītu ģimeni bez jebkādiem eksperimentiem.

 


Vienalga kā jums ir gājis šai laulību eksperimentā uztveriet to kā lielisku skolu no kuras mācīties sevi pilnveidot. Un atcerieties, ka noturīgas attiecības veido ne jau mīlestība, bet savstarpēja cieņa un uzticēšanās.
 

Komentārs par rakstu: Laulības bez laulībām

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!