Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kā ēdīsi, tā mīlēsi

otrdiena, 27. jūlijs (2010)   

Ko tik nevar uziet interneta nepārskatāmajās dzīlēs. Izrādās, ka no tā, ko jūsu mīļotais parasti ēd, tas ir nosliece uz attiecīgo garšas niansi, nosaka kāds viņš būs gultā. Tātad pārbaudām.

 

Skābā mīlētājs
Skābums ir savdabīgs šoks garšas receptoriem. Tātad šis puisis ne reizi vien šokēs tevi gultā. Visdažādākās iedomājami neiedomājamās pozās, vietās. Turpretim pārējā laikā un vietās, viņš būs jauks, mīļš un pūkains. Ja izvēlēsies, tad uz visiem laikiem. Viņš ir par mieru uz zemes. Paniski baidās jebkādu konfliktu un cenšas no tiem izvairīties jebkādā veidā. Kaut gan patiesībā viens konflikts viņam patīk – bet tikai seksā. Kopsaucējs – ar šo cilvēku skābi un garlaicīgi nebūs.

 

Sāļā mīlētājs
Visticamāk tevi laiku pa laikam nokaitina viņa sāļie jociņi. Savu aizkaitinājumu “nolaid” kopā ar viņu gultā. Kā graciozs nepieradināts dzīvnieks viņš piepilda savu apkārtni ar savu seksuālo fluīdu. Viņš ir nedaudz bērns – neprot aizmigt viens un meklē kādu, kas par viņu nepārtraukti rūpētos.
Tomēr viņš mīl tevi tādu, kāda tu esi. Mīl tava ķermeņa smaržu, nevis dušas želejas aromātu. Neiegrožots un mežonīgs sekss – tas būtu viņa raksturojums.

 

Saldummīlis
Viņš ņem no dzīves to labāko. Zina, ka pirms un pēc seksa var iegūt tādu pat labsajūtu kā tā laikā. Viņš spēj paveikt neticamo – liek tev gūt labsajūtu no katra brīža, ko pavadi kopā ar viņu.
Ar viņu tu uzlidosi saldos mākoņos, iepazīsi romantiku, uzzināsi maigo karameļskūpstu noslēpumu.

 

Asā mīlētājs
Kad šis pipariņš ēd asu ēdienu, uz viņa mēles tiek kairināts tieši tas pats nervs, kas liek tev raudāt, kad griez sīpolu. Viņš vienmēr ir nedaudz uzvilks un gatavs uzbrukumam. Pats par sevi ir saprotams, ka tavs asais pipariņš ir pats seksuālākais.
Ja tu esi gatava eksperimentiem un zini, ka spēj novaldīt neiejātus ērzeļus, tad zini, ka asais tips ir paredzēts tieši tev.
 

Komentārs par rakstu: Kā ēdīsi, tā mīlēsi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!