Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Reiz laukos

otrdiena, 29. jūnijs (2010)   

Bērnībā katru vasaru pavadīju ļoti skaistā Latgales miestā. No vienas puses – mežs, no otras – upīte. Kādu puskilometru no mājas –gleznains ezers. Kad bijām vēl mazi, kopā vācās visi ciema bērni – meitenes un puikas, lai kopā pavadīt karstās vasaras dienas spēlējoties, peldoties un darot palaidnības Pieaugot mūs tur kļuva ar vien mazāk.


Kad aizbraucu tur jau ap gadiem 18, no bērniem, tas ir izaugušajiem bērniem bija palikusi tikai viena jaunkundze nedaudz jaunāka par mani. Nebiju redzējis viņu kādus divus gadus un tagad ieraugot es apstulbu. No neglītā pīlēna, mazgadīgās, kas nu ne kādi nevarēja saistīt manu uzmanību, izaugusi slaida, formīga un pievilcīga jauniete.


Saukšu viņu par Līgu, jo patiesībā tas nav būtiski. Kad es viņu tovasar pirmo reiz ieraudzīju, viņai mugurā bija topiņš un miniatūriem šortiņiem. Viņai bija satriecošas garas iesauļojušās kājas, āda brūna un tik gluda, ka pat saulē atspīdēja, topiņš seksīgi izcēla piebriedušās krūtis. Man kā ērglim pašā lidojuma sākumā radās nepārvarama vēlme pēc šī zieda. Atzīšos, tanī vecumā šī vēlme man bija pret daudzām.


To vasaru mēs pavadījām kopā. Manī jaucās pieaugušais ar bērnu. Es viņu iekāroju un reizē ilgojos pēc agrākajām vasarām. Kopā sauļojāmies, jutu viņu sev blakus. Katru nakti mocījos ar bezmiegu, jo iztēlojos kā mēs nodarbojamies ar seksu, kā glāstu viņas lielisko ķermeni, kā ieeju viņā... Uzbudinājums un spriedze bija tik liela, ka nespēju iztikt bez pašapmierināšanās. Uzsāk ko nopietnāku ar viņu man traucēja paša nevainība un mulsums. Kā arī tas, ka viņu zinu no bērnības. Likās, ka tas ir dubultapgrūtinoši.


Tā mokoties pagāja divi mēneši. Pēc pāris dienām man jau jāatgriežas Rīgā. Devāmies kārtējo reizi pastaigā. Izlēmām uzrīkot atvadas – vietējā bodelē nopirkām alu un devāmies uz upīti. Izdzerot aliņu, nedaudz apreibām, un karstums arī šajā reibonī ieguldīja savu artavu. Viņa man pateica, ka es viņai ļoti patīkot, un, ja ne mana attieksme pret viņu kā pret mazāko māšeli, tad šo vasaru varētu kaut kas arī iznākt. Arī mani pārņēma atklātība. Atzinos, ka viņa man jau no paša sākuma ir sasodīti patikusi un es katru mirkli par viņu domāju un tajos mirkļos, kad mūsu miesa sakārās bija jau kas vairāk par vienkāršu domāšanu.


Lai atvēsinātu sakarsušos prātus, viņa man piedāvāja nopeldēties. Iegājām ūdenī, viņa pagriezās pret mani un apskāva. Tam sekoja mūsu pirmais skūpsts. Viņai bija ļoti maigas lūpas. Gribēju izlikties pieredzējušāks kā patiesībā biju un iebāzu savu mēli viņas mutē. Viņa man atbildēja. Mēs ilgi skūpstījāmies, izcīnot milžu cīņas ar mēlēm, glāstot viens otru. Es jau ar joni spaidīju viņas dibenu, ar roku mēģinot iekļūt peldbikšu apslēptajā zonā. Tas viss ne pavisam nelīdzinājās tam kā es to biju iedomājies, bet tomēr tas bija satriecoši. Viņa iebāza savu roku manās peldbiksēs, paužot sajūsmu par izmēriem, ko tur atklāja. Kamēr skūpstījāmies, es viņai atsēju krūšturi. Man tā patika tas, ko ieraudzīju – viņas krūtis bija tvirtas, ar sīku zeltainu pūciņu kā aprikozes pilnbriedā, to gali maziņi, bet spici. Es apbrīnas pilns glāstīju viņas krūts, kairināju to galiņus savos pirkstos, glāstīju tās ar mēli un lūpām... ierakos ar visu seju viņas krūtīs... Es biju traks un zaudējis jeb kādas saprāta paliekas. Bet viņa tikai elsoja un smējās. Likās, ka viņa ir laimīga un tas, ko es daru, viņai patīk.


Kaut kā mēs izkļuvām krastā, kur nogūlāmies zālē. Es turpināju glāstīt viņas krūtis, bet kļuvu jau nekaunīgāks un lēnām tuvojos arī viņas vēderam, lai atkal atgrieztos pie krūtīm. Tad pār mani nāca apgaismība, ka mēs taču varam ko vairāk. Novilku viņas biksītes. Tas bija lieliski. Manam skatam atklājās viņa visa savā skaistumā. Viss par ko es biju šīs vasaras naktis sapņojis nu atradās manā priekšā un tikai man. Par to es biju sapņojis veselus divus mēnešus. Es piezīdos viņai. Es biju pārāk uzbudināts, lai turpinātu spēlēties ar man atvēlēto. Ar alkatību es piesūcos viņas starpenei, lai sūkt tās sulu, izgaršotu un izjustu to. Mana mēle iegāja viņas mazajā caurumiņā. Viņa ar saviem gurniem nāca man pretī, izlocījās un vaidēja labsajūtā. Mana mēle nogura, es elpoju tikai viņas saldo smaržu. Peldbiksēs vairs nebija vietas, šķita, ka tās pārplīsīs, vēlējos tikai ātrāk beigt.


Viņa sacīja, ka grib mani, tagad un uzreiz. Es notupos viņas priekšā uz ceļiem, atbrīvojos no traucējošajām peldbiksēm, kas atbrīvoja manu locekli, kas alka piepildījumu. Tas bija piebriedis vēl neredzēti liels un ciets kā tērauds. Es atpletu viņas kājas, parāvu dibenu uz augšu, iegāju viņā. Viņa klusi novaidējās, bet mans loceklis iegāja viņā salīdzinoši viegli. Tā bija mums abiem ērta poza. Kas par lieliskām izjūtām pārņēma mani. Pirmo reizi dzīvē es sajutu, ko nozīmē, ka apvienojas vienā veselumā divi ķermeņi. Viņā bija tik šauri, tik silti, tik patīkami. Ne pārāk ilgi mēs ar viņu mīlējāmies. Es nevarēju atļauties beigt viņā. Un kurš no mums bija domājis par šādu pastaigas un atvadu ballītes iznākumu? Kad es izņēmu savu locekli no viņas, viņa notupās manā priekšā uz ceļiem, lai ar rokām man palīdzētu beigt.


Tad jau devāmies pie viņas, lai noskalotos dušā un pēc tam tupinātu mīlēties vēl un vēl. Tajā dienā sekss bija mums daudz un visur. Tā bija pati brīnišķīgākā diena, jo es pirmo reizi iepazinu sievieti.


Nākamajā dienā es aizbraucu. Pēc gada es viņu vairs tur nesastapu. Satapu pēc gadiem pieciem Rīgā. Bet tā arī skaļi nepieminējām to reizi, jo katram jau bija sava dzīve....
 

Komentārs par rakstu: Reiz laukos

Arta
03.09.2010 00:39:56
Skaists stāsts un laba valoda
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!