Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Malka paliek malka

otrdiena, 29. jūnijs (2010)   

Kas gan var būt jaukāks par daudzsološu izbraucienu zaļumos. Viņš bija tik pievilcīgs, muskuļots un kārdinošs. Mašīna klusi dūca. Aiz loga urbāno ainavu pamazām nomainīja lauku zaļums un saules spozme. Ceļš vijās tik aicinošs un daudzsološs. Sarunas ritēja raiti. Mašīnā valdošā gaisotne omulīga tācu caurstrāvota ar kārdinājumu.


Kā nu ne. Viņš bija mans sapņu vīrietis. Tieši tāds, kādu es vienmēr esmu gribējusi. Garš, muskuļots, tumšmatis ar acīm, kurās varēja sevi pazaudēt un ieraudzīt velnu. Kā es viņu gribēju. Un šis izbrauciens piknikā bija mana lieliskā iespēja paātrināt nto kafijošanun un filosofisiko sarunu pilno iepriekšējā TAM sagatavošanās posma noslēgumu, lai iegūtu to, ko es gribēju. Tas ir – viņu.


Jā, jā. Visa mana būtība ķēra viņa uzmanību, katru pieskārienu, katru uzmesto skatu. Es kusu no domas vien par gaidāmo. Viņš maigi kā netīšām pieskārās manam celis. Ak, šīs nodevīgās trīsas. Jā, mēs jau tuvojāmies nospraustajam gala mērķim.
Šoseja traucās uz priekšu, te straujš pagrieziens, pa zemes ceļu mežā iekšā. Gar ceļmalām Latvijas standarmežs – brikšņi, caur kuriem mēģina izlauzties vasaras saules stari. Ar katru minūti ceļš kļūst līkumotāks un aizdomīgāks, bet es zinu, mans vīrietis noteikti zina, ko dara. Braucam. Te pēkšņi ceļam pāri nogāzusies varena apse. Es izmisīgi veros apkārt, kas būs tālāk. Ko mēs te brikšņos? Ko tagad darīsim? – uzdodu viņam jautājumu. Viņš visā savā nopietnībā un varenībā pagriežas pret mani un atbild – Nu būs sekss! Es notvīkstu, manī atkal uzjunda alkas, tikai nav īsta sapratne par viņa nākamajām darbībām.


Viņš izkāpj no mašīnas, dodas pie bagāžnieka, atver to. Tad tam seko klusa murmināšana, ko pavada brīkšķi un blūkšķi. Te atkal aprādās mans lieliskais. Bet....
Bet viņam rokās ir zāģis!!! Kur gaidītais sekss? Vai ko viņš vispār tagad darīs ar to zāģi? Vai mani zāģēs? Maniaks? Ko es te esmu sacerējusies?!
Viņš viltīgi daudzsološi man uzsmaida. Nezinu, ko tagad darīt – baidītie, kliegt, mukt prom. Un dodas pie koka. Un sāk to zāģēt. Jā, man ir sekss. Ar odiem. Sēžu mašīnā, atgaiņāju šos uzmācīgos pielūdzējus un veros savā lieliskajā muskuļu kalnā, kā viņš zāģē malku. Jo malka paliek malka... Bet vai sekss?
 

Komentārs par rakstu: Malka paliek malka

Anda
09.08.2010 12:35:53
Ja jau puisi glits tad jau naw maniaks :-*:-)
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!