Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pīrsings „intīmais” par un pret

otrdiena, 1. jūnijs (2010)   

Skaistuma un erotiskās labsajūtas dēļ cilvēki ir gatavi uz pašām trakākajām lietām, pat ielikt pīrsingu pašās intīmākajās vietās. Ja arī jums ir radusies vēlme uz šādu eksperimentu, savā dārgākajā vietā ielikt kādu smuku gredzentiņu, tad ir jāizvērtē visi iespējamie plusi un mīnusi šādai izvēlei. Jo galu galā – tā taču ir jūsu dārgākā un intīmākā vieta.

 
Plusi +
 

Lai sasniegtu jaunus baudījuma kalngalus sievietes un vīrieši ir gatavi darīt visu. Arī ielikt „intīmo” pīrsiingu. Sievietes caurdur klitoru, kroku virs tā, kaunuma lūpas. Vīrieši caurdur locekļa galviņu, priekšādiņu, oliņas. Tik pat populārs ir krūts gala, mēles pīrsings. Tādejādi tiek uzskatīts, ka tas radīs papildus baudījumu partnerim. Uzskata, ka pīrsings palielina dzimumorgānu jūtīgumu, bagātina izjūtas dzimumakta laikā un padziļina orgasmu.
Vēl jau ir mūžīga cilvēka vēlme izrādīties. Kas var būt lieliskāks par citu šokēšanu un uzmanību, kad atkailinoties tie ierauga mazo nieciņu, kas rotā visneiedomājamākās vietas. Atkailinoties pirtī vai svinga pasākumā, tas būs lielisks iemesls sarunas uzsākšanai un jaunu pazīšanās iegūšanai.
 

Mīnusi -


Diemžēl intīmais pīrsings nes sev līdz augstu risku iegūt dažādas infekcijas. Tas ir iespējams, jo var iekaist caurdurtā vieta, var būt alerģija uz svešķermeni, t.i. pīrsingu, dūriens pats par sevi var būt neveiksmīgs, palielinot risku infekcijām. Rezultātā jūs bonusā ekstrēmām izjūtām varat iegūt – viegli ārstējamas bakteriālas infekcijas, bet arī HIV un hepatītu.


Alerģija uz pīrsinga riņķīti var izpausties kā apsārtums, nieze, uzpampums, dūriena vietas nejūtīgums. Nedzemdējušām sievietēm neiesaka pārdurt krūts galu, jo tas vēlāk var radīt sarežģījumus bērna krūts barošanā. Vīrietim jārēķinās ar to, ka var gadīties neveiksmīgi caurdurt locekļa galviņu, kā rezultātā pazudīs jūtīgums, radīsies urinēšanas problēmas, audu plīsums, problēmas ar potenci... Ja tomēr izvēlaties caurdurt, tad jāatceras, ka attiecīgā vieta prasīs pastiprinātu un pareizu higiēnu. Ar seksu, kamēr caurums nebūs pilnībā sadzijis, nodarboties nedrīkst, jo pretēji ir iespējams iegūt smagus audu bojājumus, infekciju, sāpes. Labākajā gadījumā rēta dzīs ilgāk, kā vajadzētu.


Viena būtiska detaļa, ko parasti piemirst. Intīmais pīrsings traucē un apgrūtina prezervatīva lietošanu. Jo cauram prezervatīvam nav nekādas praktiskas nozīmes. Diemžēl pateicoties pīrsingam prezervatīvi plīst, radot papildus risku infekcijām, STS un nevēlamai grūtniecībai.
Un tagad izsverot visus plusus un mīnusus vai vēlme ar mehānisku iejaukšanos dažādot intīmo dzīvi nav pazudusi?
 

Komentārs par rakstu: Pīrsings „intīmais” par un pret

mes
20.09.2016 22:36:37
vai pirsiga vieta varetu likt sporu locekli
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!