Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Izplatītākie mīti par un ap seksu

otrdiena, 1. jūnijs (2010)   

Palasoties interneta vidē sastopamo var uzzināt tik daudz un aizraujošas lietas, ka pat brīžiem apstulbsti, kur tādas gudrības ņemas. Izrādās, ka arī pieaugušo vidū vēl jo projām ir dzīvi dažādi mīti kā izsargāties no nevēlamas grūtniecības un tam līdzīgi. Tādēļ šeit uztaisīju nelielu apkopojumu par „secinājumiem”, kas man iepatikās.

 

*Ja uzreiz pēc seksa nomazgājas, nevar palikt stāvoklī. Patiesībā absolūtas muļķības, duša no grūtniecības nu nekādi neglābs, tāpat arī no STS. Vienīgi dos papildus tonusu.

 

*Ķermenis uzsūks spirāli. Tīrākais mīts! Spirāli ieliek ārsts un tai, tīri teorētiski nav iespējams uzsūkties vai kā citādi pazust jūsu ķermenī. Un, ja pazūd, tad ārsts nav bijis uzdevuma augstumos un tā vienkārši ir izkritusi.

 


*Prezervatīvs var pazust sievietes ķermenī. Pat tad, ja prezervatīvs noslīdēs, tas atradīsies sievietes vagīnā un no turienes to ir viegli dabūt ārā. Kā arī organisms ir tendēts atbrīvoties no svešķermeņiem.
 

 

*Ja lieto hormonus, tev noteikti ir izlaidīgs dzīves veids. Muļķības. Tāds aizsardzības veids pret nevēlamu grūtniecību drīzāk liecina par sievietes apzinīgumu kā izlaidību.

 


*Dubults prezervatīvs – dubulta aizsardzība. Fiziku nedaudz arī ir jāpamācās – prezervatīvi trīsies viens gar otru, tādejādi paaugstinot risku saplīst. Līdz ar to prezervatīvi ir jālieto tā kā paraudzēts – viens un vientuļš.
 

 

*Avārijas kontracepciju var lietot regulāri. Muļķības. Tāpēc jau viņu sauc par avārijas, jo jālieto reti, tikai nepieciešamības gadījumā. Jo hormonu deva, kas ir vienā tabletē spēj nojaukt pat izturīgāko hormonālo sistēmu. Ja rodas nepieciešamība regulāri izmatot avārijas kontracepciju, ir jāpārskata un jāatrod piemērotāka izsargāšanās metode. Un avārijas kontracepcija nav sava veida aborts, jo tā vienkārši neļauj palikt stāvoklī.

 


*Mīti par morālo kontracepciju. Viena izlaista tablete neko nenozīmē. Diemžēl nozīmē gan. Tādēļ ir rūpīgi jāizlasa un jāievēro lietošanas instrukcija, lai nerastos nevēlama grūtniecība. Ja lieto hormonālās tabletes kļūsi resna un spalvaina. Daļēji pareizi, jo, ja hormonālās tabletes būs jums piemērotas, šādām blaknēm nevajadzētu rasties. Visi hormonālie pretapaugļošanās līdzekļi ir piemēroti visām sievietēm. Pilnīgs mīts un muļķības. Katra mēs esam savādāka. Un kas der viena, nebūt nederēs otrai. Bet šeit jau vairāk var pastāstīt ginekologs.

 


*Orālā kontracepcija paredzēta tikai, lai nepaliktu stāvoklī. Jā un nē. Dažreiz sievietes to lieto, lai normalizētu savu ciklu.
 

 

*Visiem vīriešiem nepatīk prezervatīvi. Nevajag vispārināt, ir arī tādi, kam patīk un netraucē.
 

 

*Mana topa augšgalā ir sekojošais apgalvojums. Stāvoklī nevar palikt, ja sieviete ir jātnieces pozā vai stāvus. Diemžēl spermiji ir tādi mazi, kustīgi radījumi, kuriem ir gluži vienalga kādā pozā jūs mīlējaties, viņi savu pienākumu paveiks apzinīgi.
 

 

*Pārtrauktais dzimumakts ir 100% drošs. Meli. 100% strādā tikai karsta tējas tase starp kājām. Jo sperma izdalās jau brīdi pirms ejakulācijas.
 

 

*Sieviete stāvoklī var palikt tikai vienu dienu mēnesī. Trakākais ir tas, ka sieviete stāvoklī var palikt 24 stundas diennaktī, visas dienas mēnesī. Tā kā – ja mīli vizināties, velc arī ragaviņas kalnā.
 

Komentārs par rakstu: Izplatītākie mīti par un ap seksu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!