Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Masāža tavam vīrietim

pirmdiena, 24. maijs (2010)   

Lai cik tas jocīgi neskanētu, sāciet ar to, ka dodiet iespēju savam vīrietim atslābināties un atbrīvoties no stresa. Varbūt viņam var palīdzēt silta vanna, tikai šaubos vai viņa omu uzlabos smaržīgās vannas bumbas vai tam līdzīgas ekstras. Var gadīties, ka viņš nespēs šos labumus novērtēt. Vannā nomazgājiet viņa muguru, piedāvājiet izmazgāt matus. Pēc peldes pasniedziet dvieli un palīdziet noslaucīties. Tagad uz ērtākām telpām, lai uzsāktu pasākumu, ko nosauksim – masāža mīļotajam. Apsēdiniet viņu ērtā krēslā un ar maigām kustībām atslābināt viņa sprandu. Atslābināties palīdz arī roku un kāju masāža. Sākumā izmasējiet viņa plaukstas, tad pēdas. Pēc neilga brīža jau redzēsiet, kādu labsajūtu viņš izjūt no jūsu darbības. Patiesībā pēdas ir ļoti jūtīga vieta cilvēka ķermenī, izmantojiet to. Bet tagad vajadzētu vīrieti pārvietot uz grīdas, kur jau laicīgi ir izklāta mīksta sega. Patiesībā pēc šādas prelūdijas, viņam nevajadzētu būt īpašiem iebildumiem.

 

Uzsēdieties viņam jāteniski uz muguras, un sākot ar maigām roku kustībām, pamazām sāciet spēcīgākas un intensīvākas kustības. Kārtīgi izmasējiet visu muguru. Starp citu, vīrietim viena no erogēnajām zonām atrodas starp lāpstiņām, otra virs astes kaula. Lai partneris no labsajūtas neaizmigtu, izrādās arī tā mēdz gadīties, mainiet taktiku – pieskarieties viņam arī ar lūpām, ne tikai ar rokām, aizstājot roku darbu ar skūpstiem. Un arī vīrieša erogēnās zonas reaģēs spēcīgāk uz jūsu skūpstiem kā uz roku masāžu. Nebaidieties skūpstīt viņa ausis, kaklu, jo šā vakara mērķis ir sagādāt vīrietim baudījumu. Bieži vien kakls vīrietim ir ļoti jūtīgs uz skūpstiem, tāpat kā tās vietas, kas ir tuvu mugurkaulam. Tikai nekutiniet viņu, tādejādi iegūsiet tikai pretēju efektu.
 

 

Paplašiniet savu darbības lauku. Ar pirkstu galiem pieskarieties viņa vēderam, precīzāk tam gabaliņam, kas atrodas zem nabas, varbūt arī kādu skūpstu. Glāstiet viņa krūtis, jo ne tikai sievietēm tās ir jūtīgas. Ja partneris elpo spēcīgāk un biežāk, jūs esat uz pareizā ceļa. Glāstiet viņa gurnus, kājas. Tik pat labi varat paņemt spalvu vai zīda drānu ar kuru veikt glāstošas kustības. Visticamāk visai ātri jūs manīsiet partnera atbildes reakciju.


Tad, kad praktiski katrs partnera miesas milimetrs būs jūsu roku izbaudīts un apmīļots, veltiet savu uzmanību aizmirstajam ķermeņa rajonam. Un jebkuram vīrietim patiks, ja jūs veltīsiet savu uzmanību viņa bagātībai. Peņa galviņā ir ļoti daudz nervu galu, tieši tāpēc izmantojiet šo iespēju. Lielākā daļa vīriešu ir sajūsmā, ja sieviete aiztiek viņa oliņas, tikai tas jādara maigi un glāstoši. Tik pat labi vienam patiks, ja jūsu kustība būs spēcīgākas, citam, ja maigākas.
 

 

Glāstiet, skūpstiet, mīliet viņu. Atcerieties, ka tieši caur pieskārieniem jūs varat savam vīrietim parādīt savu mīlestību. Ja jums izdosies parādīt savam partnerim to labsajūtu, ko izjūtiet viņam pieskaroties, tad tas var kalpo kā papildus stimuls turpmākajās attiecībās. Neapstājaties uz sasniegtā, laužiet savus iegrožojumus un izbaudiet visu iespējamo, ko jums var atklāt pieskārienu māksla. Esiet kā verdzene no tūkstots un vienas nakts pasakām, kas sniedz vīrietim to pilnīgo labsajūtu kādu tik iespējams sasniegt uz šīs pasaules. Un, lai cik dīvaini tas neskanēt, sniedzot baudījumu viņam, jūs pati sajutīsiet baudu.
 

Komentārs par rakstu: Masāža tavam vīrietim

Vaira
30.05.2017 00:58:04
Loti loti (domaju istos vardus lai izteiktos) juteklisks, milas pilns, valdzinos un sen aizmirstu sajutu, raksts. Paldies par atgadinajumu un iedvesmu!
taa
26.05.2010 22:31:52
iepatikās
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!