Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kā iekarot vīrieti.

pirmdiena, 24. maijs (2010)   

Patiesībā man vienmēr ir bijis neskaidrs jautājums kāpēc kāds ir jāiekaro? Vai tiešām viss evar notikt tā kā paredzēts bez īpašas piepūles un aprēķina. Dzīve ir pierādījusi, ka diemžēl kaut kāda piepūle ir jāpielieto, lai iegūtu cerēto. Tātad – kā iekarot vēlamo vīrieti?
Pirmais likums – esi uzmanīga, nesāc ar vīrieti bez vajadzības runāt par kāzu kleitas izskatu, viesiem un nākamo paaudzi. Kur nu vēl mūžīgās mīlestības pieminēšana un tam līdzīgas šausminošas lietas. Tās atbaidīs jebkuru drosminieku!


Tā pat arī uz mūžīgiem laikiem ir jāatceras, ka tu neesi sevišķi slepenā izmeklēšanas dienesta vadošā izmeklētāja, kuras galvenais uzdevums ir izdibināt visus mīļotā vīrieša iespējami neiespējamos noslēpumus. Nav nepieciešams ar spīdzināšanas palīdzību no viņa izsist visu bijušo personas un izskata datus, ja vēlēsies – pats pastāstīs. Un galu galā, viņš šobrīd ir kopā ar tevi nevis ar vēstures paliekām. Cieni viņa neatkarību un netēlo rokas zāģi DRUŽBA, tā pielietošana neveicina vīrieša iekarošanu.


Lai cik absurdi tas neskanētu, vīriešus piesaista tās, kuras absolūti neinteresējas par viņu lielo personību. Ja kārsies potenciālajam vīrietim kaklā, varu garantēt labu seksu, bet ne ilgspēlējošas attiecības. Pretējā rīcībā pastāv potenciāls palikt bez viena vakara seksa, bet toties ar ilgtermiņa attiecībām.
Parādi vīrietim, ka cieni sevi un savu neatkarību. Aizpildi savu laiku ar lietderīgām nodarbēm, nevis ar telefona pasēšanu, ka tik viņa zvanu dzirdētu. Ja tā nedarīsi, nevarēsi būt neatkarīga. Tavai uzvedībai ir jābūt tādai, kas piesaistītu viņa uzmanību – esi arī aizņemta un pakārto vīrieša laiku savam, nevis otrādi. Tu esi uzmanības cienīga, līdz ar to... Nezvani pirmā, gaidi, kad viņš piezvanīs, jo arī telefona nevajadzīga izmantošana demonstrēs vīrietim tavu vēlmi pēc iespējas ātrāk uzkārties šim kaklā, bet kas nāk viegli, vīrietim nav vajadzīgs.


Tad, kad viņš beidzot tev piezvanīs, saprotams, ka tu vari izrādīt savu prieku par viņa zvanu, piekrist randiņam, jo galējībās jau nav jākrīt. Bet tad, kad tiksies ar viņu, pacenties, lai randiņš viņam kļūtu neaizmirstams un atstātu vietu pārdomām, ka tu esi tieši tā, kas viņam ir nepieciešama – neatkarīga, pašapzinīga un pašpietiekama, tajā pat laikā atvērtam kam jaukam un skaistam. Ķer viņa skatienu, lai viņš saprastu, ka nespēj dzīvot bez ielūkošanās tavās acīs. Tev jāsaprot viņš no pusvārda, jāatbalsta, jāinteresējas par to, kas ir viņš, jāliela un jāapbrīno. Centies būt jebkurā situācijā kopta, pievilcīga un interesanta, un esi dažāda, katrā reizē savādāka – kā noslēpums, ko viņš var mēģināt atminēt.


Un pats galvenais, pirms ieguldīt visu šo darbu, mēģini izprast vai tavas kaislības objekts ir visu šo pūļu un ieguldījumu vērts. Ja tomēr ir, tad viss augstāk aprakstītais tev dos lielus bonusus. Un atceries – kaut kur noteikti ir tavs lieliskais vīrietis ar kuru tu varēsi būt pati, tāda kāda esi, bez visiem šiem teātriem, jo tad tas viss būs dabisks un no tevis...
 

Komentārs par rakstu: Kā iekarot vīrieti.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!