Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ja neesi gatava randiņam

otrdiena, 18. maijs (2010)   

Pat izcilas skaistules mēdz pieķert ne tajā labākajā formā. Bet ja tas gadās izcilām skaistulēm, tad ko teikt mums parastajiem mirstīgajām? Pie mums jau katru rītu neviesojas stilists komplektā ar augstākā līmeņa frizieri. Līdz ar to, ko darīt, ja pilnīgā neformā uzzini, ka pēc stundas randiņš?


Pieņemsim situācija – jums šodien kājās mīļākās apakšbiksītes – tās ar rozā sivēntiņiem, kas nedaudz atgādina bokseršortus. Sasodīti jauka un mīļa mantiņa, bet dienas vidū piezvanījis ilgi gaidītais Lieliskais Vīrietis, kas aicina uz randiņu uzreiz pēc darba. Jūs pārņem izmisums pēc apgaismības, ka apenītes tomēr ir nepareizās un laikam nevarētu kalpot kā ierocis kārdinošai priekšspēlei. Nagu laka ar prasīties prasās pēc renovācijas. Sākas panika un izmisums. Un tās labi noaugušās kājas... Viss – pilnīga katastrofa un doma, ka jāatrod pārliecinošs iemesls, lai pārceltu randiņu, bet Lieliskais Vīrietis ir tikko atgriezies no komandējuma, vienīgi pāris dienas ātrāk kā paredzēts, tāpēc arī ir radusies šī nepatīkamā situācija. Kā lai atsaka Lieliskajam, ko pusmēnesi neesi redzējusi? Tātad, ko darīt, ja ir randiņš, ko absolūti nevēlies pārcelt, bet ir daudz kavējošu iemeslu, lai tas notiktos ideāli.


Šausmas ar nadziņiem – atliek tikai cerēt, ka makā tam atradīsies nauda, jo manikīra pakalpojumi ir pieejami katrā salonā un frizētavā. Ideālajā variantā – nadziņi ir kopti, atliek tikai tos nolakot. Sliktākajā – veicam manikīru, bet nagus, laika ekonomijai nelakojam. Bet, ko darīt situācijā, ja makā caurvējš? Tad ir jāizmanto izdoma. Mēdz gadīties, ka darbā var atrast acetona pudeli, ja nav gēla vai akrila nagi, tad operatīvi var atbrīvoties no nagu lakas. Ja tas notiek reti, tad no acetona nagi nesabojāsies un nagu laka ar garantiju taps noņemta. Par nagu lakas jauna slāņa uzlikšanu... padomājiet vai tik ekstrēmos apstākļos tas būtu tik ļoti nepieciešams, lai vēl papildus stresotu.


Epilācijas trūkums – „Drogās” ātra skuvekļu iegāde, ieslēgšanās daba tualetē un... Bet vai vajag tik ekstrēmi? Varbūt ar skuvekli kabatā pagaidīt vakaru un tad to izmantot civilizētākās telpās? Ne vienmēr gribās ziedot dārgās kaislību pilnās minūtes, bet tomēr civilizētāka attieksme pret sevi un savu skaistumu...
Taukaini mati – reti, bet bēdz arī tā gadīties. Mirstīgo frizētavās ir pieejama opcija – izmazgāt un izžāvēt. Tīri un sausi mati ir daudz labāk nekā trīsdienu vecas frizūras paliekas.


Pinne uz sejas – izrādās, ka acu pilieni, kas paredzēti „sarkano acu” novēršanai ir noderīgi arī šādā situācijā, jo tie sašaurina asinsvadus. Ja uzpilina uz pinnes tā kļūs mazāk redzama, vismaz uz stundām divām, pēc tam procedūra jāatkārto.
Apēdām ķiplociņu, sīpolu... – teikšu tā – parasti tad izdodas vislabākie randiņi. Lai novērstu smaku var iztīrīt zobus ar mentolu saturošu zobu pastu, bet pēc zobu diega lietošanas. Vēl var pakošļāt pētersīļa lapiņas, kādu mandeli, valriekstu. Tik pat labi var pakošļāt kafijas pupiņas.


Mikimausu apakšbikses – protams, ka var jozt uz tuvāko apakšveļas tirgotavu un iepirkt jaunu kārtu, bet var jau arī šai lietai pieiet radoši. Ja ārā nav -20 grādi, kāpēc lai neieietu tualetē un neatbrīvotos no nevēlamā apģērba gabala. Izmantojiet šo situāciju jūsu labā – pakaitiniet viņu par iespējamajiem risinājumiem un pārsteidziet viņu. Galu galā jebkuru defektu vienmēr var pārvērst par efektu. Un jūs jau varat Lieliskajam Vīrietim atklāt, kā tas nav jūsu ikdienas risinājums, bet tas ir izdarīts speciāli jūsu mīļotajam.


Tātad – radoša pieeja un risinājumi, un nevajag tādu sīkumu dēļ sabojāt daudzsološu vakaru.
 

Komentārs par rakstu: Ja neesi gatava randiņam

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!