Trešdiena, 24. Jūlijs, 2024
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Sekss birojā

otrdiena, 18. maijs (2010)   

Runā, ka, ja cilvēks nodarbojas ar seksu darba pusdienas laikā, tad atlikušā darba diena būs divreiz ražīgāka. Tātad atliek tikai nocopēt kādu jaukulīti darba vietā, paskaidrojot, ka gudros žurnālos tiek aprakstīta seksa pozitīvā ietekme uz darba procesu un, ka tikai viena no trijām nav nodarbojusies ar seksu darba vietā.
Tātad veiksim iespējamo vietu ofisā, kas būtu piemērotas kaislīgam seksam uzskaitīšanu-

 


* Sekss darba tualetē – jā, lieliski un tā tālāk, bet tomēr sasodīti nehigiēniski un no malas izskatās ļoti aizdomīgi. Tāpēc vajadzētu izvēlēties citas vietas un par laimi tādas ir daudz.


* Balkons – kāpēc lai to neiemēģinātu saulainā maija pusdienas laikā? Vienīgi jūsu kaislībām varētu par traucēkli būt garāmgājēji un novērošanas kameras. Bet, ja tas jūs netraucē...


* Skapis – ne jau dēļ tā, ka viņā var lieliski paslēpties. Nogaidiet, kad jūsu kolēģi atstāj telpu un piespiežot partneri pie skapja, pārbaudiet tā izturību.


* Galds – te laikam paskaidrojumi būtu nevietā. Biroja galda izmantošana vētrainam pusdienlaika seksam ir jebkura menedžera sapnis. Bet to izmantot vajadzētu tikai tad, kad garantēti neviena birojā nav, jo mūsdienu tehnoloģijas rada papildus risku, ka vētrainā seksa ainu netīšām atradīsiet YouTube.
 

* Pārrunu telpa – te laikam viss būtu salīdzinoši vienkārši – paņem no atbildīgā atslēgu, satiecies ar savu jauko kolēģīti un tālākais jau ir atkarīgs no pieredzes un prasmēm. Galvenais atcerēties, ka nevajadzētu uz galda, projektora atstāt aizdomīgus pleķus.


* Esiet gatavi – vienmēr gatavi. Vienmēr ir jābūt gataviem, ka notikumi var izvērsties absolūti atšķirīgi no iecerētā. Kabinetā, kurā jūs ar kolēģi kaislīgi apspriedīsiet jaunāko mēneša plānojumu var ienākt priekšnieks, apkopēja vai VID inspekcijas pārstāvis. Šaubos, ka viņi vēlēsies jums piebiedroties, tādēļ jau laikus izdomājiet atkāpšanās replikas – Viņa mani piespieda!, Mums sapulce jaunākajās mārketinga tendencēs., Pieprasu algas pielikumu, savādāk šo te atkārtošu katru piektdienu! Ātad – esiet vienmēr gatavi.


*Turiet mēli aiz zobiem, jo nav vērts muldēt par to, ka darba laikā jums pietiek laika ne tikai tiešajiem darba pienākumiem, bet arī apmierināt jauniņās kolēģes.

 

Protams, ja jūs šī doma nomāc – griežaties pie sava psihoanalītiķa. Ja nav psihoanalītiķa, klusējiet kā partizāns, jo biroja darbinieki ir biroja darbinieku un jums nav vajadzīga regulāra netīrās veļas mazgāšana katrā kafijpauzē.


* Par nākotni. Patiesībā ir tā, ka darbs un sekss ir divas nesavienojamas lietas. Viena lieta ir, ja jums ir attiecības ar liela uzņēmuma n-tās nodaļas grāmatvedi, kuru reāli sastapt var netīšām tuvējā ēstuvē, cita, ja jūsu seksa partnere un jūs esat maza uzņēmuma darbinieki. Vēl sarežģītāk, ja viens no jums ir priekšnieks, otrs padotais. Par sekām jādomā pašiem. Un vai krīzes situācijā ir jāriskē ar labu darba
 

Komentārs par rakstu: Sekss birojā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!